Курортний роман: любов з обмеженим строком

Відпустка часто асоціюється з нежданими почуттями, яскравими емоціями, часом, наповненим ніжними романтичними побаченнями. У цьому немає нічого дивного, тому що будь-які канікули, відпочинок, тим більше, коли він відбувається десь на море, являє собою саму благодатний грунт для любові. От тільки, який буде її строк?

У вир з головою

Далеко від дому з його повсякденними проблемами, побутом, завантаженістю на роботі, чоловіка відвідують самі приємні думки. У нього, нарешті, є час особисто для себе, і він починає себе балувати. Свіжі фрукти, чисте повітря, тепле море, засмагла шкіра — і будь відчуває себе на висоті. Природно, що тут хочеться розслабитися, проводити час в компанії приємних людей, заводити нові знайомства.

Ці знайомства здаються легкими, ні до чого не зобов’язуючими. Люди займаються разом спортом, ходять на екскурсії, на дискотеку, одним словом — розважаються, проводять дозвілля в товаристві один одного, не надто переймаючись завтрашньому дні. Для обох це знайомство представляється чудовим, світлим, справжнім ковтком свіжого повітря після буденних проблем.

Головні питання

Але іноді потрібно зупинитися і подумати, що конкретно вас так тягне до нового партнера. Якби не вся ця сприятлива обстановка — змогли б ви бути разом? Чи є привід в даному випадку говорити про взаємне почутті або ж це скоріше легкий флірт у вільний час, який ні до чого не зобов’язує? Якими очима ви дивитеся на чоловіка — як на супутника життя або як на випадкове пригода у вашій курортної дійсності?

Психологи рекомендують під час подібних романів для жінки не робити поспішних висновків і тим більше, не поспішати з плануванням майбутнього, що так любить прекрасна стать. Ця зустріч, швидше за все, не буде мати ніяких наслідків, тому дуже небезпечно розраховувати на неї. Якщо з вами сталося щось подібне, то варто в розумних межах насолоджуватися романтичними відносинами, але не мучити себе безглуздими прогнозами.

Інша сторона медалі

Море, сонце, пісочний пляж являють собою одну обстановку, в якій речі сприймаються по-особливому. Часто чоловік і жінка, зустрічаючись пізніше, вже у звичній для них середовищі, розчаровуються один в одному. Навіть зовнішність може здатися зовсім інший, не кажучи про те, що весь романтичний флер з прогулянками по нічному пляжу на той час вже випаровується. Люди стають більш серйозними, повертаючись до своїх родин, звичкам, робочих обов’язків.

Правда, існують все ж історії, які закінчуються добре, коли дві людини, дійсно, знаходять один одного. Їхні стосунки починаються як курортний роман, який, з волі сприятливих обставин життя обох триває вже як повноцінна, реальна історія кохання. Таке трапляється, але рідко. В основному ж відносини відпускників закінчуються, як тільки відпочинок добігає кінця, і літаки забирають їх в різних напрямках.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.