Кунілінгус — складна любовна гра

Складним словом «кунілінгус» називають оральну стимуляцію жіночих геніталій — клітора , вульви, входу в піхву. Кунілінгус є гарним підготовчим актом перед проникненням. Ця любовна гра, яка здатна довести жінку до оргазму практикується не всіма парами. Деякі чоловіки не уявляють для себе можливим доставити таке задоволення партнерці, тому що часто близькість до органів сечостатевої системи, анусу, викликає у них огиду.

Огида це, до речі, може провокувати й сама жінка в той момент, коли партнер наближається до неї «там», а вона в збентеженні намагається його відштовхнути, тому що не відчуває себе впевненою. Якщо жінка хоче зробити для себе кунілінгус постійною практикою, потрібно подбати про бездоганну гігієну статевих органів і, що дуже важливо — регулярно робити епіляцію. Інтимна стрижка розкріпачить яку жінку.

Звичайне збентеження при оральних ласках між партнерами з часом зникає. А деколи залишається, тому що як і будь-які інші сексуальні ігри, оральний секс не принесе задоволення нікому, якщо партнери недостатньо близькі.

Мануальні ласки бажані як підготовки до кунілінгус, тому що з їх допомогою можна розбудити бажання до отримання подальших ніжностей, якими стануть поцілунки. У кожної жінки є свій улюблений спосіб подібної техніки, тому чоловік повинен бути дуже уважний і стежити за реакцією партнерки на різні види оральних ласк. Деякі види стимуляції клітора можуть викликати зворотну реакцію і навіть біль. Щоб уникнути цього, необхідно акуратно працювати саме мовою, який для клітора є кращим стимулятором, більш делікатним, ніж губи.

Клітор без всякого сумніву, є найбільш чутливою точкою жіночого тіла, тому що він пронизаний множинними нервовими закінченнями. Якщо він занадто чутливий, впливати треба на область навколо нього. Однак, не варто й недооцінювати інші зони: область навколо ануса, вхід у піхву і малі статеві губи потребують уваги не меншому, ніж клітор.

Деякі жінки вперше відчули оргазм саме під час кунілінгуса. Правда, чоловіки не повинні забувати про те, що в порівнянні з збудженням пеніса, вплив на клітор має бути більш тривалим по часу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.