Куди спати головою?

Як прийнято вважати, положення тіла людини під час сну щодо розташування спальні, входу в неї, ліжка та інших меблів впливає на його внутрішню гармонію, здоров’я і навіть на сімейне щастя. Хтось не звертає уваги на це, вважаючи нісенітницею і нісенітницею, а хтось вірить і намагається слідувати певним правилам. Якщо ви відносите себе до другої категорії, вам корисно буде почитати про те, куди спати головою вважається вірним.

Куди треба спати головою на думку йогів?

На думку йогів, людина володіє електромагнітним полем, як і наша величезна планета Земля. Для того, щоб досягти гармонії людей з цим суперечливим і складним світом, необхідно, щоб електромагнітні поля людей і Землі були «узгоджені», для цього рекомендується спати головою на північ.

Фен-шуй: куди спати головою

Більш докладно зупинимося на популярному і, як показує практика, ефективне навчанні — фен-шуй. Згідно з цим східному мистецтву організації місця в приміщеннях, спальня грає величезну роль на подружнє щастя, особисте життя людини.

Як поставити ліжко? Розташувати її потрібно так, щоб узголів’я примикало до стіни, то є правильно спати головою до стінки. Запам’ятайте 3 основних правила:

 • Ні в якому разі не можна спати головою або ногами до дверей.
 • Не розташовуйте ліжко прямо під оголеною стельової балкою.
 • Якщо кімната дозволяє поставити ліжко тільки довгою стороною до стіни, то намагайтеся не примикати її до стінки, на якій розташовані двері. Якщо і цього не уникнути, в такому разі не спите спиною до цієї стіни.
 • Куди краще спати головою: форма спинки ліжка по фен-шуй

  Від форми спинки вашому ліжку буде залежати успіх в різних сфера життя. Тому, якщо ви тільки зібралися купувати ліжко, скористайтеся наступними порадами:

 • Хочете домогтися успіху в робочій професії? Тоді спите головою до квадратної дерев’яної спинці ліжка.
 • Якщо ви бізнесмен або чиновник, удача безсумнівно надітий вас, коли ви будете спати головою до металевої спинки овальної або напівкруглої форми.
 • Творчим людям, які бажають слави і грошей в даній сфері, радять вибирати хвилеподібні спинки ліжка.
 • Намагайтеся не купувати трикутні спинки. Спати головою до них можна тільки тим, хто в принципі спить дуже мало і не любить цю справу.
 • Також зверніть увагу, якщо ваша ліжко має спинку «Дракон і Фенікс», де одна сторона вища за іншу, чоловікові треба спати на більш високій стороні!

  Куди потрібно спати головою або ваше Число Гуа:

  Всіх людей по фен-шуй можна розділити на групи. Для кожної категорії є своє сприятливе напрямок, куди краще спати головою. Отже, обчислимо ваше Число Гуа … Складіть останні 2 цифри вашого року народження. У тому випадку, якщо вийшло двозначне число, складіть його цифри. Тепер, чоловікам слід відняти від 10 отриману цифру, а жінкам — додати до отриманої цифри 5.

  Яке ж напрям сприятливо конкретно для вас? Все буде залежати від того, в яку групу ви потрапили.

 • Числа Гуа 1, 3, 4, 9 — люди східної категорії.
 • Числа Гуа 2, 5, 6, 7, 8 — люди західної категорії.
 • Для східної групи спати головою краще в напрямках північ, схід, південний схід, південь. А напрямки північний схід, південний захід, захід, північний захід підходять більше для західної групи. Обов’язково придбайте компас і визначте в який бік дивиться узголів’я ліжка, на якому ви так солодко спите.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.