Куди поїхати відпочивати з дитиною?

Що головне в сімейному відпочинку? Головне, вирішити, яке місце відпочинку буде самим зручним, якщо їхати в подорож з дитиною. Адже і клімат, і умови проживання в готелі, і контингент повинні бути відповідними, як для батьків, так і для дитини. Подумаємо, куд можна поїхати відпочивати з дитиною, щоб було весело всій родині.

Куди поїхати молодій сім’ї відпочивати з дитиною

Якщо ви вибираєте поїздку, не просто, щоб відпочити з дітьми, але і трішки відпочити від них, то шукайте готелі з різноманітною анімаційної програмою, ігровою кімнатою або навіть послугами няні-вихователя в ній. Лідером тут, звичайно, виступає Туреччина! Найголовніше, не помилитися з готелем, прислухайтеся до порад бувалих мандрівників серед своїх знайомих, їдьте по протоптаною шляху.

Яка дитина не мріє про аквапарках або будь-яких інших парках атракціонів?! Зробіть подарунок своїм дітям і самі пориньте в захоплюючий і веселий світ чарівництва. Вибираючи Європу для відпочинку з дитиною, відправляйтеся в Діснейленд, Порт Авентура або Лего-Ленд. У жарких країнах обов’язково відвідайте величезні аквапарки на свіжому повітрі. Повірте, така подорож не забуде не тільки дитина, але і його батьки.

У деяких країнах передбачено відпочинок окремо для дітей та їх батьків. Наприклад, у Хорватії або на Кіпрі дитині пропонується самостійний відпочинок в таборі з однолітками, а дорослим — особливі програми неподалік від дітей. Таким чином, бачитися зі своєю дитиною можна в будь-який час, адже ви будете дуже близько. Безпечно і цікаво! Такий відпочинок найчастіше до душі підліткам та їх молодим батькам.

Вибираємо спокійний відпочинок з дитиною

Куди поїхати відпочивати з дитиною, щоб провести час спокійно, відпочити душею і тілом? На думку відразу приходить поїздка на природу. Але зробити її потрібно незвичайною і незабутньою. Проведення часу на вулиці, в парках, прогулянки на конях, риболовля, плескання у воді — що ще потрібно дітям та їх батькам, щоб відволіктися від міської суєти!

В цьому випадку краще відмовитися від готелів або санаторіїв, а самим зняти котедж в області, у Фінляндії чи в будь-якому іншому красивому куточку світу. Ви не будете боятися, що потрапите в готель з галасливою музикою до ранку, молодіжними криками і п’яними вечірками. У котеджі — ви самі собі хазяїн. Зверніть увагу на надані послуги турбази, якщо котедж знімається на її території. Нехай будуть розваги для дорослих і для дітей.

Що стосується конкретних курортів, то поїхати з дитиною найкраще в Болгарію. Цілющий клімат, чисті пляжі, м’який пісок під ногами, звичне для нас харчування. Глибина водойм в Болгарії, як правило збільшується дуже поступово, отруйних риб не водиться, скрізь рятувальні вишки. Безпека — важлива умова для відпочинку з дитиною в іншій країні.

Поради батькам:

Дорогі батьки, зверніть увагу на чинники, які ви повинні враховувати, коли вирішуєте, куди поїхати відпочивати з дитиною …

 • Харчування. Подумайте, наприклад, чи зможе є ваша дитина продукти, запропоновані в готелі екзотичної країни.
 • Клімат. Добре, якщо не буде різких перепадів температур, наприклад, із зими — в літо. Тобто їхати в жарку країну для відпочинку з дитиною краще влітку і навпаки.
 • Контингент відпочиваючих в готелі. Не варто їхати в «молодіжний готель», який славиться галасливими вечірками до ранку і безугавний музикою.
 • Наявність розваг для дітей: дитяча анімація, майданчики для дітей або ігрові кімнати.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.