Куди поїхати в березні відпочивати?

У березні, коли ще лежить сніг, а вже так хочеться сонця і тепла, зміни обстановки, нових емоцій і вражень, пропоную брати відпустку і їхати відпочивати. Відпочинок ранньою весною коштує відносно не дорого, а найголовніше, ви повернетеся, а тут, швидше за все, вже все розтануло!

Куди ж поїхати відпочивати в березні? Єгипет і Туреччина.

Багато хто скаже, що ще холодно, ще не можна купатися в морі, але якщо ви не чекаєте спеки, то можна відправитися в екскурсійна подорож по Єгипту. Середня температура повітря в цій країні в березні близько 25 градусів. Така погода дозволить вам, наприклад, відвідати всесвітньо відомі піраміди в Єгипті, з’їздити в долину Мертвих, погуляти по Луксору. І зробити ще багато того, чого ви ніколи не зробите в пляжний сезон через спеку. У Туреччині в цей час можна поїхати в Стамбул, це красивий старий місто, яке вражає своїм колоритом. Тут прохолодно, близько 20 градусів.

Європа. Італія, Франція, Чехія, Скандинавія. Прибалтика.

Навесні, особливо в березні можна купити автобусний тур відразу по декільком країнам. Це гарна ідея, тому що ви зможете відвідати музеї, найвідоміші площі, пам’ятники, порти, відчути атмосферу міст і країн. По містах Скандинавії і Прибалтики можна переміщатися на поромі. Така подорож залишить масу вражень. Температура повітря в цей час близько 15 градусів

Гірськолижні курорти.

Кращий час для гірських лиж — початок березня. А найкращі країни для такого відпочинку — Італія, Австрія, Франція, Фінляндії. Активний відпочинок і спорт — заряд бадьорості, а кілька місяців. У цей період температура повітря в Європі близько 10 градусів. Це дозволить вам комфортно відпочивати.

Дитячий відпочинок.

У березні починаються шкільні весняні канікули. Безумовно, в цей час можна відвідати Діснейленд у Франції. А ще дітям сподобаються замки і шикарний аквапарк Німеччини. Аквапарками відома і Фінляндія. Зараз дуже популярні мовні табори Ізраїлю, Туреччини, Чехії. Вони дають можливість практикувати мову, і, крім цього, розважатися та відпочивати культурно. Такий відпочинок надовго залишиться в пам’яті дитини.

Пляжний відпочинок.

Якщо ви все-таки налаштовані, позасмагати та покупатися в березні, то, безумовно, для Вас Таїланд, Куба, Австралія, Індія. Температура тут в цей час може досягати і 40 градусів. Сезон в цей час вже відкритий. Пляжний відпочинок взимку або на початку весни дає можливість відчути контраст температур, запастися вітамінами на всю весну, зарядитися енергією.

Який би відпочинок ви не вибрали, відпочивайте з хорошим настроєм, знайомтеся з новими людьми, дізнавайтеся невідоме Вам раніше!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.