Куди поїхати у вересні?

Відпустка — час відпочинку та підготовки, моральної і фізичної, до наступного робочого періоду. Куди відправитися в вересні і де краще побувати? Чи потрібно їхати за кордон або варто побувати на просторах батьківщини? Вересень — це час пушкінської золотої осені. На морі вже прохолодно, але ще й не дуже холодно. На півночі, ліси фарбуються в неповторні яскраві фарби. Природа завмирає і призупиняє свій активний літній життєвий цикл. Повітря стає кристально чистим і прозорим. Осінь — час поетів і художників. Куди поїдемо у відпустку? Отже:

Куди поїхати відпочивати у вересні?

Оксамитовий сезон на морі проходить саме у вересні. Море зберігає свою комфортну для купання температуру, а сонячні промені вже не впливають на вашу шкіру через чур сильно. Багато хто віддає перевагу їхати на море саме у вересні, в основному, через наведених вище причин. Але що ще може привернути до країн морського узбережжя на початку осені? Мала кількість туристів. Якщо ви людина, яка віддає перевагу самотність або вузьке коло спілкування, і ви хочете зберегти свій особистий простір на пляжі, тоді поїздка на море в оксамитовий сезон — це якраз те, що вам потрібно. Вулички найкрасивіших південних міст напівпорожні. Магазини, ресторани і кафе не відчувають великих проблем з розміщенням клієнтів. Ну а найпривабливіше в цьому — це те, що ціни в оксамитовий сезон вигідно відрізняються від цін в основний. У містах мало туристів, тому торговці опускають свої ціни для того, щоб залучити нових клієнтів. Питання про ціни стосується будь-якої сфери. Житло, розваги, харчування, освітні екскурсії. Хочете вигідно і добре відпочити на море? Тоді приїжджайте в вересні і ви приємно здивуєтеся. Мабуть, єдине, що може якось засмутити вас в цей період на море — це можливість дощів. Відомо, що в період з вересня по жовтень починають випадати опади. Однак, вони дуже нетривалі, і в основному світить яскраве ласкаве сонце. Ось, куди краще поїхати в вересні. Якщо ж ви все таки побоюєтеся рясних опадів і зірваного відпустки, тоді їдьте в країни Північної Африки. Наприклад, в Туніс чи Марокко. Кліматичні показники цих країн нічим не поступаються показникам Єгипту. Зими і холодів тут практично немає. Температура рідко перевищує 30 градусів. В результаті ми отримуємо прекрасний сприятливий клімат і ніжне сонце.

Провести свою відпустку можна по-різному. Необов’язково їхати загоряти і купатися. Можна відвідати цікаві місця і події, які проходять, наприклад, в Європі. Якщо ви любите музику, живопис або театр, тоді поїздка до Німеччини виявиться для вас дуже цікавою і пізнавальною. Саме в цей час, тобто у вересні, в Німеччині та інших європейських країнах, проходить величезна кількість різноманітних фестивалів, виставок і шоу. Крім того, Німеччина — це одна з країн Євросоюзу. Оформивши довгострокову візу ви зможете безперешкодно перетинати кордони численних європейських країн, що входять до Євросоюзу. Кілька годин на поїзді, і ви вже в Чехії. Країні старовинних замків і смачного у світі пива. Далі ви підете в Париж, наприклад, літаком. Причому ціна квитка вас приємно здивує. За трохи більше ніж п’ять тисяч рублів ви з комфортом долетить до Парижа за півтори години. Ну а у Франції вже можна затриматися і довше. Ось, куди варто поїхати в кінці вересня. Тільки один Париж змусить вас побути в ньому не один день. Ви обов’язково знайдете прийнятну готель і розміститеся в ній із зручністю. Не потрібно буде довго шукати гідних пам’яток. У Парижі є куди податися. Це і знаменитий Лувр, і Ейфелева вежа. Прекрасні зборів парків та архітектури Парижа не залишать байдужих. Згадуючи своє перебування в цьому прекрасному місті, скажу, що чимось він нагадує Санкт-Петербург — північну столицю нашої батьківщини. Але відчуття, які залишає Париж не можна сплутати ні з якими іншими.

Якщо ви відчуваєте, що за останній час ви сильно втомилися, і плануєте трохи поправити своє здоров’я і набратися сил, то Астраханська область як не можна краще підійде для поїздки в вересні. Астраханська область це не тільки багатий туристичний край, але й один з найбільш відомий регіонів Росії за якістю своїх санаторіїв. Для затятих шанувальників риболовлі та полювання, дельта річки Волги (яка впадає в Каспійське море, дроблячись на 800 гирл) створює неповторні умови. Кожен справжній мисливець або рибалка повинен відвідати ці краї, і відчути їх полонять річки та лісу. Символ Астраханській області — квітка лотос. І це не випадково, адже в області розташовані чудові поля рідкісного квітки. Ці поля безсумнівно є дивом Росії. Ось, куди потрібно поїхати відпочивати у вересні.

Найбільш вдале рішення, якщо ви хочете дізнатися про історію нашої батьківщини — це туристичні маршрути Золотого Кільця. Маршрути проходять по древнім російським містам. Ці міста зберігають у собі спадщину російської культури і пам’ятники історії нашої держави. Також вони є центрами народних ремесел. Столиця Золотого Кільця — місто Ярославль. У маршрут включено п’ять областей, це — Московська, Володимирська, Івановська, Костромська і Ярославська. Купивши путівку маршруту по Золотому Кільцю ви побуваєте в містах, які грали найважливішу роль в історії Давньої Русі. Володимир, Суздаль, Іваново, Ростов, Кострома, Ярославль, Сергєєв Посад і Переславль-Залеський — постануть у всій красі перед вашому поглядом. Для того, щоб наситити свій розум важливою і цікавою інформацією, то маршрути Золотого Кільця — краще рішення куди поїхати у вересні в Росії.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.