Куди поїхати на море з дітьми?

У більшості наших співвітчизників відпустку асоціюється з обов’язковою поїздкою на море! Куди ж поїхати на море з дітьми, щоб відпочинок запам’ятався і дитині, і його батькам …

Куди поїхати на море з дітьми влітку

Якщо ваша відпустка випала на літо, та ще й на його середину, то про популярних курортах (Туреччина або Єгипет) краще поки забути, адже ви їсте відпочивати з дітьми. Влітку там занадто жарко, щоб везти туди дитину. По-перше, це може позначитися на його здоров’ї, а по-друге, на такій спеці він буде нескінченно вередувати. Весь відпустку провести в готелі — не сама райдужна перспектива.

Що можна сказати про середній смузі Росії … В пансіонати цієї місцевості теж не варто їхати з дітьми. Погода не обіцяє бути стабільною, а від неї як ніяк залежить весь відпустку. А ціни будуть вище, ніж на тих же зарубіжних курортах.

Вибір очевидний! З дітьми влітку найкраще їхати на Чорне або Азовське море на нашому півдні. Якщо спокійний відпочинок — це не ваше, тоді вперед за розвагами в Анапу, Сочі і Геленджик. Розважальна інфраструктура розвинена більшою мірою саме тут. Атракціони, аквапарки, бари і ресторани — відпочинуть і діти, і їхні батьки. А спокійний відпочинок на морі вас чекає поруч з цими великими містами — в станицях або селищах (Витязево, Станиця Благовіщенська, наприклад).

Куди поїхати на море з дітьми взимку

Літо взимку ви знайдете в Єгипті. З дітьми такий відпочинок буде зручний: переліт недовгий, безліч готелів під різні можливості, піщані пляжі будуть хороші для діток. До того ж, судячи з відгуків, в Єгипті є маса розваг для дітей: дитяча анімація, аквапарки, ігрові майданчики та кімнати. Як альтернативу розгляньте Емірати, Домінікану, Мальдіви.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.