Ксенікал інструкція: візьміть на замітку

загрузка...

Ксенікал (орлістат) є інгібітором шлунково-кишкових ліпаз , який діє шляхом інгібування засвоєння харчових жирів. Орлістат являє собою кристалічний порошок від білого до брудно-білого кольору. Орлістат практично не розчинний у воді, легко розчинний у хлороформі, добре розчинний у метанолі і етанолі. Орлістат не має рКа в межах фізіологічного діапазону рН.

Опис препарату

Ксенікал (орлістат 120 мг) призначений для прийому всередину і випускається у вигляді жорстких желатинових капсул темно-синього або бірюзового кольору. На темно-синіх капсулах є напис блакитного кольору, на бірюзових капсулах — напис чорного кольору. Кожна капсула містить гранули, що складаються з 120 мг активного інгредієнта, орлістату, а також неактивних інгредієнтів — мікрокристалічної целюлози, натрію гліколят крохмалю, натрію лаурилсульфат, повідон і тальку.

Інформація для пацієнтів про препарат Ксенікал ® (орлістат) Капсули

Xenical

Міжнародна непатентована найменування: орлістат

Слід прочитати цю інформацію перед початком прийому Ксенікалу, і кожен раз, коли призначення продовжується. Ця важлива інформація може допомогти успішно схуднути і підтримувати вагу під час прийому Ксенікалу. Це інформація для пацієнтів — це резюме, і вона не призначена для обговорення з лікарем. Вона не є списком всіх переваг і ризики Ксенікалу. Ліки, описане тут, може застосовуватися тільки за призначенням, яке може зробити тільки кваліфікований фахівець, який володіє інформацією про стан вашого здоров’я і більшою інформацією про препарат, в тому числі, як приймати його, чого очікувати, і які можливі побічні ефекти. Всі питання про Ксенікалом необхідно обговорювати зі своїм лікарем.

Що таке Ксенікал

Ксенікал — це ліки для схуднення, яке використовується, щоб допомогти огрядним людям скинути зайву вагу і підтримувати оптимальну вагу. Ксенікал працює в кишечнику, де він блокує деякі з жирів, що надходять з їжею, від всмоктування. Цей неперетравлений жир потім виводиться разом з калом. Ксенікал слід використовувати у поєднанні з дієтою з пониженим вмістом калорій, що і порекомендує лікар.

Зайва вага, як було доведено, сприяє підвищеному ризику розвитку багатьох захворювань, включаючи високий артеріальний тиск, високий рівень холестерину, хвороби серця і діабет. Споживання надлишкової жирної їжі і калорій відіграє значну роль у розвитку зайвої ваги. Хоча жир є важливим компонентом збалансованого харчування, споживання надлишкового жиру сприяє надлишковій масі тіла, так як жир забезпечує в два рази більше калорій на грам ваги, ніж вуглеводи і білки. Скорочення жирів у раціоні є одним з потенційних способів схуднення.

Як діє Ксенікал

Якщо людина споживає надмірну кількість жиру і калорій, надлишок відкладається організмом у вигляді жиру, в результаті чого збільшується вага. Коли ми їмо жир, організм розбиває його на найпростіші компоненти, так що він засвоюється. Ферменти в шлунково-кишковому тракті, так звані ліпази, допомагають перетравлювати (або розщеплювати) жир. Якщо приймати Ксенікал під час їжі, Ксенікал прикріплюється до ліпази і блокує їх від розщеплення деяких із з’їдених жирів. Неперетравлені жири не можуть бути засвоєні і виводяться під час дефекації. Діючи таким чином, Ксенікал допомагає блокувати близько 30% жиру, вжитого в їжу, від засвоювання організмом.

Інформація для дорослих пацієнтів, які страждають ожирінням

Після одного року лікування, Ксенікал у поєднанні з дієтою показував більш ефективний результат у зниженні ваги, ніж одна дієта. У більшості випадків, втрата ваги була поступовою. Пацієнти, які одержували Ксенікал і дотримувалися низькокалорійної дієти протягом одного року, втратили в середньому по 6 кг, у той час як тільки на низькокалорійній дієті паціетни втратили 2,6 кг.

Інформація для пацієнтів — підлітків, які страждають ожирінням

Після одного року лікування, Ксенікал у поєднанні з дієтою показав більш ефективні результати в зниженні індексу маси тіла (ІМТ), ніж одна тільки дієта. Зниження індексу маси тіла є кращим показником втрати ваги у дітей, оскільки вона враховує зміни у вазі, пов’язані зі зростанням дітей.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.