Кругова підтяжка обличчя — популярна, але чи безпечна?

Для багатьох пацієнтів кругова підтяжка обличчя може бути порівняно недорогий, зручною альтернативою традиційним методам підтяжки обличчя. Оскільки ця процедура є менш інвазивної, з нею пов’язано менше число ризиків і більш короткий період відновлення, в порівнянні із звичайною підтяжкою особи. Тому вона може бути ефективним засобом для зведення до мінімуму поширених ознак старіння шкіри обличчя і шиї, і уникнення різних складностей, пов’язаних з пластичною хірургією.

Що таке кругова підтяжка обличчя

Іноді косметичні проблеми присутні лише на кількох конкретних областях особи. У таких випадках може бути використано хірургічне втручання лише на обмежених областях шкіри — це дозволяє добитися значного поліпшення із застосуванням мінімально-інвазивних методів. Цей метод підтяжки особливо підходить відносно молодим людям — переважно у віці між 30 і 50 роками. Замість довгих розрізів, які роблять в ході звичайної підтяжки обличчя, для кругової підтяжки роблять три або більше розрізів, кожен довжиною не більше двох сантиметрів. Їх роблять над лінією росту волосся або, коли можливо, за вухом. Невеликий розмір і зручне розташування розрізів забезпечує практично повну відсутність видимих рубців.

Після того, як були зроблені розрізи, хірург, який виконує кругову підтяжку обличчя, вводить під поверхню шкіри пристрій, схожий на тонку паличку — ендоскоп. Він обладнаний маленькою камерою, що дозволяє стежити за ходом процедури на моніторі. Через залишилися розрізи вставляються невеликі хірургічні інструменти. Вони використовуються для видалення надлишків жирової тканини і зміни форми лицьових м’язів і тканин, які з часом стали менш пружними. Таким чином хірург усуває багато з ключових фактори, що сприяють обвісанію шкіри обличчя.

Кому підходить кругова підтяжка обличчя

Кращими кандидатами в пацієнти фахівця з круговою підтяжки обличчя є люди з помірними косметичними дефектами, викликаними надлишком жирової тканини і ослабленням м’язів обличчя. До таких недоліків відносяться, наприклад, обвислі щоки, помітні зморшки біля носа, невеликі зморшки на лобі. В цілому шкіра таких пацієнтів ще знаходиться у хорошому стані, вікові зміни торкнулися невеликі області обличчя і шиї; вік пацієнтів, яким підходить кругова підтяжка обличчя, зазвичай від 30 до 55-55 років. Потенційним пацієнтам важливо заздалегідь мати реалістичне розуміння того, якого результату можна досягти при використанні цього типу підтяжки обличчя. По суті, перший, і важливий етап процедури — це роз’яснення пацієнту того, чого можна домогтися за допомогою кругової підтяжки обличчя, а чого — не можна.

Переваги кругової підтяжки обличчя

Крім відсутності видимих шрамів, у кругової підтяжки осіб є й інші переваги — наприклад, з її допомогою можна поліпшити зовнішній вигляд ділянок шкіри, які важкодоступні при використанні більш традиційних методів естетичної хірургії. Зокрема, при звичайній підтяжки особі важче виправити невеликі зморшки над бровами і складки навколо носа і рота.

Крім того, кругова підтяжка обличчя зазвичай вимагає менше часу, грошей, і викликає більш низький рівень стресу, ніж традиційні методи косметичної хірургії. Ускладнення після цієї процедури також зустрічаються значно рідше.

Відновлення після кругової підтяжки обличчя

Як говорилося раніше, відновлення після цієї процедури проходить швидше, ніж після процедур з використанням звичайних методів підтяжки обличчя. Тим не менш, термін залежить від особливостей шкіри обличчя пацієнти. У період відновлення дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій, отриманими від лікаря.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.