Крокомір: як вибрати оптимальний устрій?

Збільште ефективність ваших тренувань за допомогою цього маленького пристрою, який вважає ваші кроки, розрахує витрата енергії і виміряє відстань, яку ви пройшли. Його носять на поясі, він непомітний для навколишніх, але це дуже важливий предмет, який дозволить вам тримати себе у формі. Цей предмет — крокомір.

Крокомір являє собою простий пристрій, що має вимірювати кількість кроків, яке ви робите протягом усього дня. У різних моделей є різні конфігурації, можна знайти крокоміри, які виміряють частоту серцевих скорочень, якщо ви просто поставите палець на датчик. Рідкокристалічний дисплей відображає інформацію в ясній і простій формі. Одні крокоміри кріпляться на поясі, інші — на плечі або зап’ясті.

Як це працює

Найпростіший крокомір прикріпляється до поясу і фіксує кількість кроків, за допомогою датчика. Деяким людям, які мають велику окружність талії досить важко прикріпити крокомір, і це може вплинути на ступінь точності даних. Використовуйте крокомір для стеження за своєю фізичною активністю щодня: з ним можна займатися цілий день без спортивного спорядження. Але якщо вам до душі більш інтенсивне фізичне навантаження, наприклад, біг, ви можете також використовувати крокомір, який спрацює автоматично при запуску. Але майте на увазі, що крокомір не вимірює інтенсивність ваших тренувань, він просто вважає ваші кроки.

Як носити крокомір

Прикріпіть крокомір до поясу вашого одягу так, щоб він розташовувався ближче до передньої частини стегна. Якщо ви носите не брюки, а плаття, можна закріплювати крокомір, наприклад, на нижній білизні або вибрати модель, що передбачає кріплення на руці.

Як протестувати крокомір

крокомір потрібно вміти правильно користуватися, в іншому випадку його дані будуть помилковими, і ви не отримаєте жодного ефекту від його роботи.

 • прикріпіть крокомір і скиньте лічильник на нуль;
 • не дивлячись на дисплей, зробіть 20 кроків;
 • перевірте, що показує лічильник.
 • Якщо цифра правильна, можете користуватися далі, якщо ні, тоді спробуйте змінити місцерозташування крокоміра і знову протестувати його. У будь-якому випадку перед покупкою послухайте рекомендації продавця-консультанта і прочитайте інструкцію.

  Які переваги ходьби

  Крокомір використовується для рахунки кроків, а у ходьби маса переваг. Ходьба прекрасно впливає на здоров’я, якщо ви виконуєте щоденну норму тривалістю від 10 хвилин до години.

  10 000 кроків як мета

  10 000 кроків на день можуть принести суттєву користь вашому здоров’ю. Здійснюючи в день близько 10 000 кроків, що еквівалентно приблизно 8 км шляху або 40 хвилинам ходьби, ви приносите організму користь набагато більш істотну, ніж коли ви здійснюєте всього 6000 кроків на день, що є стандартною цифрою.

  Цифра в 10 000 кроків комусь може здатися колосальною, але досить лише згадати, що в повсякденному житті ми здійснюємо приблизно 4000-6000 кроків щодня. А потрібно всього лише подвоїти цю цифру. Можна піднятися по сходах замість користування ліфтом, можна пройти пару зупинок, замість того, щоб їхати на автобусі. Можна також дійти до магазину пішки, замість того, щоб зайвий раз проїхати на машині всього 800 м. 10 000 кроків — це зовсім небагато для того, щоб підтримувати здоров’я в оптимальному стані. І такий предмет як крокомір в цьому чудово допоможе.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.