Критерії вибору клініки косметичної хірургії

Не завжди легко вибрати з, на перший погляд, незліченної кількості варіантів потрібну косметичну операцію, хірурга, клініку, та й взагалі вирішити, чого ви ж таки хочете.

Пластичний хірург

Замислюючись про косметичної операції, ви повинні, перш за все, подумати про кваліфікованому дослідному пластичному хірургу, що має професійну сертифікацію. У більшості великих міст сьогодні можна знайти кілька десятків клінік, в яких працюють сотні хірургів, але вибрати одного з них нелегко. Слід звернути особливу увагу на професійну підготовку та досвід роботи — і те, і інше має становити кілька років, а не місяців. Крім того, хірург повинен спеціалізуватися саме за потрібною вам увазі операції. Ніколи не довіряйте своє тіло або особа хірурга, що виконує всі види операцій, — універсалізм в косметичної хірургії, як і в будь-який інший галузі медицини, неможливий.

Професійна сертифікація

Переконайтеся в тому, що хірург має професійну сертифікацію. Щоб отримати професійну сертифікацію за фахом, потрібно здати ряд найскладніших тестів і отримати позитивний відгук про результати кількох проведених операцій. Досвід: на консультації обов’язково розпитайте хірурга, протягом скількох років він практикує, скільки на його рахунку проведених операцій, попросіть показати знімки пацієнтів до і після операції, а також дізнайтеся про можливі ускладнення. Не зайвим буде і невелике розслідування, і опитування колишніх пацієнтів обраного вами хірурга — можливо, їх досвід виявиться для вас цікавим.

Освіта і професіоналізм хірурга

Вибирайте відповідний варіант процедури в залежності від ваших очікувань від операції. Зокрема, існують різні типи ліпосакції, ліфтингу шкіри обличчя та грудей. На консультації відверто обговоріть з лікарем ваші цілі і бажання, розкажіть про побоювання, і він / вона вирішить, яка операція вам найбільш підходить.

Уважність медперсоналу

Отже, ви знайшли підходящого хірурга, але, крім нього, ваша зовнішність і здоров’я так само будуть залежати і від медперсоналу клініки, тому професіоналізм персоналу не менш важливий, ніж професіоналізм хірурга. Кількість і кваліфікація медперсоналу, стаж роботи саме в цьому колективі, уважність до пацієнтів — всі ці фактори неодмінно вплинуть на ваш стан, настрій, комфорт і, в кінцевому підсумку, успішний результат операції. Хоча немає вірних ознак, що дозволяють з першого погляду визначити професіоналізм і згуртованість медичного колективу, покладіться на інтуїцію — запевняємо, ви неодмінно зрозумієте, чи бачать у вас тільки гаманець, або людини, яка потребує допомоги. Вірте інтуїції.

До-та післяопераційний догляд

Обов’язково дізнайтеся, як проходить підготовка до операції та як здійснюється післяопераційний догляд. Чи буде за вами доглядати персональна медсестра? Як часто буде оглядати доктор? Заплановані чи «підготовчі» консультації, на яких вам розкажуть про операції та дадуть відповіді на всі питання? Які процедури очікують вас після операції?

Кваліфікація медперсоналу в операційній і післяопераційному спокої

Не можна забувати і про кваліфікацію медперсоналу, який буде присутній на операції, і брати участь в післяопераційному догляді. В операційній з вами повинні знаходитися: пластичний хірург, анестезіолог, медсестра і асистент хірурга.

В післяопераційному спокої до ваших послуг повинна бути медсестра, що має навички в наданні невідкладної медичної допомоги. Такий високий рівень обслуговування — золотий стандарт, до якого ви повинні прагнути.

Анестезія

Анестезію повинен виконувати досвідчений анестезіолог, який має професійну сертифікацію. Більшість косметичних операцій виконуються під загальним наркозом, і ви повинні наполягти, щоб ваша операція також проходила під загальним наркозом.

Заходи безпеки в клініці

Операція повинна виконуватися в приміщенні з нормальними санітарними умовами, де дотримані всі відповідні норми безпеки.

Дотримання усіх перерахованих критеріїв вибору клініки говорить про високий рівень медичного обслуговування.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.