Кріомасаж — припиняє процес старіння організму

В біомедичних дослідницьких лабораторіях термін «кріо» відноситься до використання рідкого азоту для збереження живої тканини. Тканина заморожується практично моментально після того, як вона була поміщена в рідкий азот. Тим не менш, при виконанні кріомассажа не завжди користуються азотом.

Процедура

У техніці кріомассажа використовуються два різних методи для зняття болю і напруги — кріостімуляція і масування певних ділянок шкіри. Для ефективного, швидкого зняття болю кріомасаж потрібно проводити із застосуванням спеціального невеликого зонда.

У ході процедури на шкіру наносять особливий гель з ментолом і травами (кріомасаж також проводять із застосуванням рідкого азоту). Він швидко випаровується, викликаючи охолодження шкіри. Гель потім служить подвійної мети: він покращує кровообіг в шкірі, і знижує втому м’язів.

Після нанесення гелю фахівець використовує масажний зонд. Гель не тільки покращує провідність імпульсів в шкіру, але і знижує ризик того, що зонд викличе роздратування шкіри.

Тренери і лікарі багатьох спортивних команд відзначають, що кріомасаж є відмінним способом лікування спортивних травм (як мінімум, в якості допоміжного засобу). Фізіотерапевти, що працюють з людьми, які відновлюються після серйозних травм, нерідко використовують кріомасаж для поліпшення результатів основної терапії. Психологи виявили, що кріомасаж допомагає при лікуванні стресу і деяких більш серйозних психологічних проблем.

Крім того, зазначалося, що кріомасаж стимулює зниження ваги у пацієнтів з ожирінням, і сприяє усуненню целюліту. На жаль, поки це властивість кріомассажа не використовується досить широко.

Кріомасаж ділиться на два основних види:

 • Терапевтичний кріомасаж — використовується як частина процесу відновлення після різних травм. В альтернативній медицині його застосовують для лікування астми та різних ушкоджень шкіри, для повернення рухливості суглобів і м’язів.
 • Спортивний кріомасаж допомагає при лікуванні незначних травм, розслаблює м’язи, підвищує їх гнучкість і, за визнанням багатьох фахівців, покращує результати виступів у спортсменів.
 • Основні властивості кріомассажа

 • Уповільнення запальних процесів і усунення набряків після травм;
 • Тимчасове зняття або ослаблення болю на пошкоджених ділянках м’язової тканини;
 • Уповільнення передачі нервових імпульсів на уражених ділянках, що дозволяє зменшити біль і спазми;
 • Зменшення пошкодження тканин.
 • Сьогодні кріомасаж обличчя роблять у багатьох салонах краси. Завдяки процедурі звужуються капіляри і пори, поліпшується циркуляція крові і обмінні процеси в шкірі; після кріомассажа шкіра виглядає більш свіжої та гладкою, її тон вирівнюється. Вважається, що кріомасаж на деякий час нормалізує активність сальних залоз, але ця його функція не була доведена.

  Кріомасаж особи є безболісною процедурою; він підходить людям будь-якого віку і не має відомих протипоказань. Щоб отримати помітний ефект, як правило, потрібно десять сеансів кріомассажа. Тим, у кого є які-небудь захворювання шкіри, перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.