Крем для обличчя: свій крем для кожного типу шкіри

Практично кожній жінці відомо, як важко знайти ідеальний крем для обличчя. При виборі крему потрібно уважно читати інформацію на упаковці. Далі перераховані одні з найбільш ефективних кремів для обличчя.

Діметаламіноетанол

ДІМЕТІЛАМІНОЕТАНОЛА істотно покращує стан старіючої шкіри, а в достатній концентрації навіть забезпечує ефект ліфтингу. Ця речовина в невеликих кількостях утворюється в головному мозку, і сприяє синтезу нейротрансмітера ацетилхоліну і ацетилкофермента А. Ацетилхолін необхідний для нормальної роботи печінки і м’язів; ацетилкофермента А, взаємодіючи з іншими ферментами, утворює глюкозу і жирні кислоти.

Ацетилхолін потрібен для нормальної комунікації нервів і м’язів. Завдяки цьому діметіламіноетанол бореться в обвисанням шкіри, яке є одним з ознак старіння.

Коли діметіламіноетанол потрапляє на шкіру, він сприяє її оновленню, і підтримує здоровий рівень вологи в клітках. Крім того, ця речовина покращує еластичність шкіри, відновлюючи її клітини.

Оскільки ацетилхолін залучений в м’язову активність, креми з ДІМЕТІЛАМІНОЕТАНОЛА тонізує м’язи обличчя — саме цим пояснюється ефект ліфтингу.

Нейропептиди

Нейропептиди активізують оновлення шкіри, завдяки чому вона стає більш пружною і гладкою. У мозку вони служать передавачами повідомлень, контролюючи клітинні функції; взаємодію між клітинами шкіри, присутніми в шкірі компонентами імунної системи, і нейронної тканиною здійснюється за допомогою нейропептидів. З цієї причини вони здатні збільшувати вироблення колагену і еластину, покращувати циркуляцію крові, зменшувати зморшки і шрами.

Фосфоліпіди

Фосфоліпіди притягують воду, присутню в повітрі, і утримують вологу в клітинах. Фактори навколишнього середовища, такі як вплив сонячних променів, вітер, забруднення повітря, можуть зменшувати число природних фосфоліпідів у верхньому шарі шкіри. Це призводить до огрубіння шкіри, і появи плям на ній. Креми, що містять фосфоліпіди, можуть істотно зменшити результати впливу на шкіру навколишнього середовища.

Поліфеноли

Поліфеноли є антиоксидантами. Антиоксиданти борються з ознаками старіння, допомагають запобігти різні проблеми зі здоров’ям, у тому числі такі серйозні, як захворювання серця і рак. Поліфеноли в складі кремів для обличчя нейтралізують результати впливу на шкіру вільних радикалів, помітно покращуючи її стан.

Альфа-ліпоєва кислота

Ця речовина — ще один потужний антиоксидант. Альфа-ліпоєва кислоти міститься в кожній клітині тіла. Вона стимулює роботу організму, переробляючи глюкозу в енергію, а також нейтралізує вільні радикали.

Одна з причин, по якій альфа-ліпоєва кислота є унікальним засобом проти старіння, полягає в тому, що вона перешкоджає глікірованія. Глікірованіе — це процес, в ході якого молекули глюкози пов’язують з молекулами білком або жирів, без контролю ферментів. В результаті цього порушуються функції деяких молекул.

З віком число глікірованного білків в організмі людини збільшується. Креми з альфа-ліпоєвої кислотою зменшують наслідки гликирования, що відбиваються на стані шкіри, таким чином, роблячи ознаки старіння менш помітними.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.