Красиві зуби — почастіше відвідуйте дантиста

Посмішка і, зокрема, стан зубів, говорить про людину дуже багато що. Це один з найважливіших факторів привабливості, і залежить він, на відміну, наприклад, від форми носа і губ, не стільки від генетики, скільки від того, наскільки ретельно людина піклується про своє здоров’я. На щастя, підтримувати природну красу зубів зовсім не важко.

 • Чистіть зуби щіткою і зубною ниткою двічі в день. Щітка і зубна паста видаляють зубний наліт, який призводить до руйнування зубів і проблем з яснами. Рекомендується використовувати зубні пасти, які містять фтор — вони укріплюють зуби і запобігають їх руйнування. Найбільш ефективно чистити зуби круговими рухами (особливо добре з цим справляється електрична зубна щітка). За допомогою зубної нитки можна видалити зубний наліт і залишки їжі, які не дістати щіткою — тому нею необхідно користуватися, як мінімум, два рази в день.
 • Не паліть. Куріння не тільки серйозно шкодить здоров’ю в цілому, але й призводить до появи плям на зубах, і негативно позначається на стані ясен. Чай, кава і червоне вино також можуть стати причиною небажаного зміни кольору зубів.
 • Раз на півроку проходите стоматологічну перевірку. Тільки стоматолог може об’єктивно оцінити стан ваших зубів, виявити потенційні проблеми і порекомендувати відповідні способи їх вирішення.
 • Не рідше одного разу на рік робіть професійне чищення зубів. Деякі плями, а також зубні камені, може видалити тільки професіонал. Регулярна професійна чистка зубів допоможе запобігти появі більш серйозних проблем із зубами.
 • Прищеплюйте звичку правильно доглядати за зубами своїм дітям. Чим раніше вони навчаться стежити за своїми зубами, тим більше вірогідність того, що в майбутньому вони будуть звертатися до стоматолога тільки для профілактики, а не для проходження дорогих лікувальних процедур.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.