Кращі Низьковуглеводні дієти для діабетиків

загрузка...

Щоб скинути вагу, багато людей жорстко обмежують себе в їжі. Хоча лікарі такий метод не дуже рекомендують, він може дати, щонайменше, короткочасний ефект і не завдасть шкоди здоровій людині. Для діабетиків ж в харчуванні існує чимало важливих правил, деякі з них стосуються і того, наскільки їм можна обмежувати себе в їжі. Якщо у вас діабет, вам необхідно підтримувати рівень цукру в крові на стабільному рівні і відчуття голоду вам протипоказано. Для діабетиків, які хочуть схуднути, існують спеціальні дієти.

Дієта клініки Мейо

Головне в цій дієті: здорове харчування і нізкоглікеміческіе вуглеводи. Дотримуючись цієї дієти, потрібно стежити за розміром порцій, перекушувати кілька разів протягом дня і, крім того, робити фізичні вправи. Важливо уникати коливань цукру в крові. У цю дієту входять свіжі фрукти і овочі, пісне м’ясо і навіть деякі продукти з рафінованими цукрами і простими вуглеводами, наприклад, макарони. Останнє, звичайно, слід їсти в дуже обмежених кількостях.

Південний пляж

Дієту південного пляжу винайшов кардіолог; її основна мета — контролювати рівень цукру в крові і, разом з ним, відчуття голоду. Дієта складається з трьох етапів; завдання перших двох — знизити вагу. Третій етап передбачає підтримання досягнутих результатів протягом усього життя. На першому етапі — суворі обмеження. Можна їсти переважно пісні білки і деякі овочі. У книгах і посібниках по дієті південного пляжу є рецепти страв для всіх етапів, в тому числі і для першого. На другому етапі в раціон вводяться складні вуглеводи, фрукти, молочні продукти і пісне м’ясо. Серед дозволених вуглеводів: солодка картопля (батат) та коричневий рис замість високоглічемічних простого картоплі та білого рису. На третьому етапі ви закріплюєте досягнутий результат здоровим харчуванням; в ідеалі воно має стати постійною складовою вашого способу життя. Головне тут: уникати простих вуглеводів і жирів. Цих же правил рекомендується притримувати і діабетикам, тому дієта південного пляжу дуже популярна серед них.

глікемічним дієта

Ця дієта особливо підходить діабетикам, адже її основна цінність у тому, що запропонований режим харчування допомагає уникнути різких змін рівня цукру в крові. В основі дієти лежить просте правило: 40% всіх калорій потрібно отримувати з необроблених продуктів, що містять складні вуглеводи. Тому, дотримуючись такої дієти, потрібно замінювати соки фруктами, білий хліб — цільнозерновим і так далі. Ще 30% калорій ви отримуєте з корисних жирів. На вашій тарілці щодня має бути риба, курка, пісна свинина, яловичина і авокадо. І ще 30% калорій доводиться на молочні продукти — рекомендується вживати знежирені.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.