Краща сексуальна позиція: кожен шукає свою

Краща сексуальна позиція — це розслаблена, проста і, при правильному підході, що приносить максимальне задоволення поза. І кожен партнер намагається знайти ту, яка подобається йому.

У колишні часи місіонерська позиція і означала секс. Але потім настали сімдесяті, і жінки зайняли позицію нагорі. Увійшло в моду все розмаїття «Кама-сутри», а жінка, яка не оволоділа безліччю поз, повинна була почувати себе безнадійно відсталою. Феміністки та експерти по сексу зійшлися на думці, що місіонерська позиція прирікає жінку на пасивну і підпорядковану роль. І не дивно, що жінки не кожен раз досягають оргазму в цій позі — клітор може не отримувати достатньо стимуляції, не кажучи вже про точку G.

Отже, бути внизу виявилося немодно. Якщо ви хотіли бути сучасною жінкою, треба було брати відповідальність на себе, контролювати процес, інакше не бачити вам оргазму. Але хіба стали оргазми частіше або краще від позицій, в яких доводилося неприродно вигинатися і вивертати шию? Чи допомогли усі ці гімнастичні вправи зробити заняття любов’ю більш приємними? Можливо, варто ще раз все переоцінити?

Краще для дівчини

Подумайте ось про що — виглядаєте ви краще, нависаючи над чоловіком, коли видно розтяжки на шкірі і все підстрибує і трясеться — або коли ви лежите із задертою головою, злегка прочиненими в очікуванні губами, а ваше волосся в мальовничому безладді розкидані по білосніжним подушкам? Місіонерська позиція жіночна і приваблива. І не кажіть, що вона не еротична. Прогніть спину, подивіться на чоловіка з виразом «візьми мене» і дивіться, як він рухається.

З усіх можливих позицій ця — сама естетично приваблива. Вам не варто переживати про те, як виглядає ваше тіло, адже більша його частина прихована під тілом чоловіка. І вам не треба турбуватися, чи добре ви справляєтеся. Всі знають, що робити в цій позиції. Ви лежите на спині і можете ні про що не думати, розслаблятися і отримувати задоволення. Це прекрасна поза для сором’язливих або просто ледачих. Ви можете сконцентруватися на своїх відчуттях.

Ніяка інша позиція не дає вам можливості так відчути близькість і любов між вами. Ви звернені один до одного лицем до лиця і можете цілуватися і дивитися на партнера. Ви бачите вираз його обличчя — це саме по собі еротичне переживання — а ваші руки вільні, і ви можете ніжно пестити або пристрасно стискати партнера. Місіонерська позиція ідеальна, щоб закінчувати акт любові — адже ви вже обнімаєтеся.

Однак, деяким жінкам не подобається простота цієї позиції. Який їм інтерес робити те, що може зробити будь-яка жінка? Назва пози теж не збуджує зайвих бажань — кажуть, що християнські місіонери показували цю позу тубільцям як єдиний «пристойний» спосіб займатися сексом. Часто жінки говорять, що ця позиція нудна або що у них немає такого розмаїття можливостей, як в інших позах.

Як зробити ще краще

Якщо класична місіонерська позиція вас не збуджує, ви можете «настроїти» її під свої потреби. Одна або дві подушки, підкладені під стегна, допоможуть вам домогтися більш глибокого проникнення. Ваш чоловік може піднятися вище або опуститися, відкинутися назад і дивитися на вас чи шепотіти на вушко ніжні слова.

Ви можете випрямити ноги, щоб посилити напругу, або широко розсунути їх, а якщо ви в гарній формі, можете оповити ногами талію партнера або покласти ноги йому на плечі. Він може утримувати ваші руки за головою або ви самі можете взятися за спинку ліжка і рухатися йому назустріч (хто сказав, що місіонерська позиція завжди пасивна?) Він може зрушитися убік, щоб ви могли пестити один одного.

Щоб забезпечити ще більш глибоке проникнення, ви можете підтягти коліна до грудей і розсунути їх настільки, щоб чоловік міг лягти між ними. Його спина виявиться затиснута між вашими литками, і ви будете утримувати частину його ваги. У такому положенні ви зможете рухатися разом з чоловіком вперед і назад.

Перевага цієї пози в тому, що вам не обов’язково бути гнучкою. При цьому ви частково контролюєте процес і оргазму досягти легше.

Ще один спосіб домогтися максимального задоволення від місіонерської позиції — старі добрі вправи Кегеля. Скорочення м’язів піхви можуть привести вас до оргазму. Або ви можете тужитися, щоб притискатися до партнера статевими губами і клітором. А якщо поєднати ці рухи, насолода буде ще сильніше.

Абсолютно ідеальна позиція

Якщо все це ще не переконало вас у тому, що місіонерська позиція цікава, спробуйте техніку регулювання статевого акту. Це варіація класичної позиції, яка дозволяє стимулювати точку G і клітор і сприяє одночасному досягненню оргазму.

Ви починаєте в звичайній місіонерській позиції, але чоловік повинен лежати на вас усією своєю вагою, а не спиратися на лікті. Потім він просувається вперед приблизно на 5 см, щоб його лобок опинився на вашому. Ви обхвачуєте ногами його стегна і піднімайте таз, коли він рухається назад. Так ви будете відчувати ніжну, але пряму стимуляцію. Тут важливо поєднання тиску з обох боків і координація ритму плавних рухів.

Ця позиція не досягається автоматично, вам необхідно поступово підлаштовуватися, знаходячи найкраще положення. Коли ви відчуєте, що близькі до оргазму, не поспішайте, дайте йому нахлинути, а не прагнете до нього.

Серед пар, яких спеціально навчали цій техніці, було проведено опитування. 77% жінок повідомили, що досягали оргазму «завжди або часто», на відміну від 27% серед ненавчених жінок. А частота одночасних оргазмів в навчених парах досягала 50% (у порівнянні з 4,5%)

Але найголовніше, що найважливіше — ваші відчуття. Якщо ви відчуваєте себе пригніченою в положенні знизу або отримуєте меншу стимуляцію, простіше відмовитися від цієї пози.

Що стосується «підлеглого положення», секс часто відображає інші сфери ваших взаємин. Якщо ви пробуєте щось нове не за власним бажанням, а тільки тому, що цього хоче чоловік — ви перебуваєте в підлеглому положенні поза залежності від сексуальних поз.

Чи подобається чоловікам бути зверху?

Було проведено опитування декількох досвідчених чоловіків про те, що вони думають про місіонерській позиції. Їх відповіді були такі:

 • Я обожнюю цю позу. Мені подобається відчувати, як до мене притискається груди дружини, я відчуваю нашу близькість.
 • Мені подобається, тому що я люблю контролювати що відбувається. Я знаю, що буде далі.
 • У мене від неї болять руки.
 • Мені подобається, коли жінка зверху. Не люблю робити все сам — і мені подобається дивитися на неї.
 • У цій позі немає нічого цікавого чи спортивного, і все доводиться робити самому. Як ніби жінка каже: «Вироблено на мене враження».
 • Мені подобається бути знизу, коли вона «біля керма».
 • Знаходячись зверху, краще відчуваєш свою силу і мужність. Ну і завжди приємно, коли жінка дивиться на тебе знизу вгору.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.