Косметика і спорт: чи небезпечний макіяж для вашої шкіри

загрузка...

Косметика і спорт аж ніяк не є несумісними поняттями. Бажання добре виглядати в спортзалі зовсім нормально, хоча, звичайно, спорт накладає певні обмеження на використання косметики.

Туш

Якщо вам неодмінно хочеться виділити очі, користуйтеся водостійкою тушшю для вій. Вона не потече, коли ви спітніє, і ви зможете сміливо протирати очі і поливати голову водою, щоб освіжитися.

Тональний крем і пудра

Взагалі, ця косметика — не найкращий вибір для занять спортом. Як тільки ви почнете потіти, основа і пудра почнуть буквально сповзати з особи. Крім того, вони не дають шкірі вільно дихати, що особливо шкідливо під час тренування. Волога, жири і токсини, які не можуть вийти назовні через шари косметики, викликають роздратування шкіри і, іноді, вугровий висип.

Помада

Помада не протипоказана під час тренувань, проте краще все-таки утриматися від її використання. Ви будете багато пити, а значить, значна частина помади швидко потрапить у ваш шлунок. Це не небезпечно, але і абсолютно точно — не корисно. Найкраще перед тренуванням помазати губи живильним бальзамом — він додасть губам блиск, і не станеться нічого страшного, якщо ви випадково розмажете його по щоках.

Сонцезахисний крем

Сонцезахисний крем необхідний, якщо ви займаєтеся спортом під відкритим небом. Він потрібен незалежно від погоди і того, у що ви одягнені. Навіть якщо на вас гірськолижний костюм, обов’язково нанесіть крем на відкриті ділянки шкіри — відбиті снігом сонячні промені можуть швидко викликати опіки і не такі помітні, але не менш небезпечні пошкодження шкіри. Плаваючи у відкритих водоймах, використовуйте водостійкі сонцезахисні засоби.

Зволожуючий крем

Перед тренуванням його може замінити сонцезахисний крем, проте після занять потрібно обов’язково використовувати зволожуючий крем. Гарне зволоження потрібно не тільки особі, але і всьому тілу. Якщо ви часто тренуєтеся, значить, ви часто потієте, і на вашу шкіру впливає міститься в поті сіль. Вона може викликати сухість і роздратування шкіри. Щоб цього уникнути, кожен раз після душу наносите зволожуючі засоби не тільки на обличчя, але і на все тіло.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.