Кошти від целюліту: без хірургічного втручання

загрузка...

Засобів боротьби з целюлітом зараз дуже багато: від хірургічного втручання до масажу щіточкою вдома у ванній. Кожен може вибрати засіб по собі. Як позбутися целюліту своїми силами, не вдаючись до послуг пластичних хірургів?

Дієта проти целюліту

Деякі фахівці вважають, що усунення целюліту починається з дотримання спеціальної дієти. Дійсно, режим харчування дуже сильно впливає на фізичний і емоційний стан. На жаль, не завжди людина харчується правильно, що часто призводить до утворення целюліту. А з часом, якщо живлення не стане більш здоровим, целюліт стає все більш помітним, а не зникає сам по собі, якщо тільки не почати вживати активних заходів щодо його усунення.

При дотриманні будь-якої дієти людина змушена більш уважно ставитися до того, що він їсть. Потрібно пам’ятати про здорової, збалансованої їжі, і регулярності харчування. Тобто потрібно три-чотири рази на день, дуже важливо не пропускати прийоми їжі, це не піде на користь в боротьбі з целюлітом. І навіть більше, може нашкодити і знизити ефект від дієти, і сприяти розвитку целюліту.

Дієта повинна включати більше фруктів і овочів, риби, птиці, пісного м’яса, горіхів, ягід, продуктів багатих на клітковину. З харчування потрібно виключити, або, принаймні, знизити, споживання жирної нездорової їжі, що містить замінники цукру — це допоможе позбавитися від целюліту набагато швидше. Звичайно, дієта — це не експрес-метод, і не позбавить від целюліту легко і просто, але вона дійсно ефективна, і один з основних засобів боротьби з целюлітом.

Застосування антицелюлітних кремів

Одне з найпопулярніших засобів боротьби з целюлітом це різні крему.

Чи ефективні подібні крему? Виразно, да. Однак це не відноситься стовідсотково до всіх кремів, представлених сьогодні на ринку. Насправді, ситуація посилюється тим, що ринок перенасичений підробками, які не приносять абсолютно ніякої користі в боротьбі з целюлітом.

На що потрібно звернути увагу при виборі антицелюлітного крему? Перше, на що варто звернути увагу — це ціна косметичного засобу. Хоча співвідношення ціна-якість може стати хорошою підказкою при виборі крему проти целюліту, не завжди цей принцип працює на сто відсотків. Іноді засоби популярних косметичних компаній нічим не відрізняються від кремів менш відомих фірм. Так що ціна — це не найголовніше при виборі крему, найголовніше — це його якість.

Як швидко почне діяти крем? На це питання не можна знайти універсальної відповіді. Дуже багато факторів впливає на час прояву ефекту від застосування крему проти целюліту: якість крему, правильність вживання, стан целюліту. Однак, приблизно через місяць можна розраховувати на серйозні видимі результати.

Фізичні вправи проти целюліту

Заняття спортом проти целюліту дуже схожі на щеплення від грипу. Всі знають, що це працює, але ніхто не хоче це робити. Потрібно просто пересилити себе і почати робити нескладні вправи. Можна відмовитися від виконання вправ, але це всього лише означає, що целюліт теж відмовиться йти.

Виконання вправ не тільки допоможе прибрати целюліт, але і в цілому матиме позитивний вплив на здоров’я. Очевидно, що виконання фізичних вправ — не такий простий спосіб боротьби з целюлітом, як, скажімо, застосування крему, але результати того варті. Найкращими вправами проти целюліту вважаються аеробіка і вправи для зміцнення серцево-судинною системою. У боротьбі з целюлітом допоможуть біг, танці, плавання, ходьба.

Як і у випадку з дієтою заняття оглядом повинні носити систематичний характер, для чого не обійтися без сильної мотивації. Не можна виконувати вправи «як доведеться», інакше значних результатів не досягти. Потрібно буде виконувати вправи щодня протягом декількох тижнів, а можливо й місяців.

Масаж проти целюліту

Масаж — це прекрасний засіб проти целюліту, про який деколи забувають, або просто ігнорують. Комусь здається, що масаж може бути неефективним і не дає швидких результатів. Однак, це не так, і масаж може стати одним з основних засобів у боротьбі з целюлітом. Правильно виконаний масаж подарує шкірі і тілу прекрасний вид.

перше, тиск чиниться на шкіру, впливає і на більш глибокі шари, допомагаючи розщепленню жирових відкладень целюліту. По-друге, масаж допомагає відновити циркуляцію крові. І нарешті, лімфодренаж сприяє виведенню токсинів і шлаків з організму. Поєднання цих трьох ефектів від масажу не позбавлять від целюліту в мить ока, але при тривалому і постійному виконанні масажу результат буде дуже вражаючим.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.