Корисні властивості імбирного чаю з лимоном: корисний трав’яний збір

Такі трав’яні чаї, як імбирний чай з лимоном, більш правильно було б називати трав’яними зборами або настоями, так як в них немає листя якогось чаю. Імбирний чай з лимоном зазвичай готують з подрібненого або тільки що очищеного від шкірки імбиру і лимонного соку або цедри. Можна купити готові інгредієнти в магазині або приготувати їх вдома самостійно.

На одну чашку киплячої води візьміть одну чайну ложку імбирного порошку і додайте лимонний сік за смаком. Цей напій добре допомагає при легких нездужаннях.

Профілактика, лікування

Гарячий чи холодний, з лимоном або без, імбирний чай — прекрасний засіб для полегшення нудоти, викликаної переїданням, морської або повітряної хворобою, а також післяопераційної нудоти. Однак, фахівці клініки «Мейо» стверджують, що існує необхідність проведення додаткових тестів, щоб з’ясувати, чи дійсно імбир допомагає при вищеперелічених недугах чи це всього лише ефект «плацебо».

Думка фахівця

Британський лікар Тереза Чонг у своїй книзі «Блаженство чаю» пише про те, що імбирний чай з лимоном застосовували більше 2 500 років тому в Китаї для поліпшення апетиту хворих і при емоційних розладах.

Застосування

Імбирний чай з лимоном або без нього також допомагає при розладах травлення і здутті живота через утворення газів. Вся справа в тому, що імбир допомагає розслабити м’язи.

Вплив

Імбирний чай має зігріваючу дію, незалежно від того, п’єте ви його з лимоном або без. Він дуже корисний, коли потрібно швидко зняти озноб або зігріти людину, що потрапила під дощ.

Доводи

У статті «Огляд 12 найбільш широко використовуваних лікарських рослин» (архіви журналу «Сімейна медицина», 1994 р.) йдеться про те, що єдиний побічний ефект імбиру або імбирного чаю, про який відомо медицині, — це печія.

Цікавий факт

Лимонний сік не тільки покращує смак імбирного чаю, але і збагачує його вітаміном С і антиоксидантами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.