Корекція грудей: все, що природно, — не бридко

На сьогоднішній день існує багато різних операцій з корекції грудей. Вони стають все більш популярними, а ціни на них — все доступніше. Незважаючи не безпека і відносну безпеку цих операцій, приймаючи рішення про те, робити чи не робити корекцію грудей, необхідно ретельно зважити всі переваги і недоліки, пов’язані з таким втручанням.

Збільшення грудей

Один з найпопулярніших видів корекції грудей — збільшення її розміру. Використовувані під час такої операції імплантати зазвичай виготовлені з силікону та наповнені або більш м’яким силіконом, або соляним розчином. Збільшення грудей не завжди роблять косметичних причин; іноді воно необхідне за медичними показаннями. Вся операція займає приблизно півтори години; пацієнтка може відправлятися додому вже на наступний день.

Протягом декількох днів пацієнтки відчувають загальне нездужання, що є нормою для післяопераційного періоду. З сильним дискомфортом і болем можна впоратися за допомогою рецептурних знеболюючих.

Після операції на грудях залишається пов’язка, яку не можна мочити протягом двох тижнів. Через два тижні лікар видаляє її, оглядає шов і злегка чистить його. Рубці залишатимуться твердими й рожевими протягом, щонайменше, шести тижнів; їх розмір може почати зменшуватися лише через кілька місяців і тільки через два роки вони значно поблідли. Це необхідно враховувати, вирішуючи робити корекцію грудей.

Більшість пацієнток можуть повернутися в роботі вже через кілька днів після операції (якщо робота не пов’язана з важкою фізичною працею). Інтенсивні фізичні навантаження, як правило, будуть безпечні вже через сім-десять днів.

Виправлення асиметрії грудей

Операція з корекції грудей цього типу проводять, наприклад, якщо у пацієнтки грудей різного розміру і / або форму, і також для виправлення становища соска. Як правило, операція не рекомендується при незначній різниці форми і розміру грудей пацієнтки. В залежності від складності проблеми операція з корекції грудей може тривати два-три години. Операції проходять успішно — тобто їх результати відповідають очікуванням пацієнток — приблизно в дев’яносто відсотках випадків. Основна причина невдалих операція, як правило, у невідповідності очікувань пацієнтки і можливої пластичної хірургії. Саме тому дуже важливо, щоб лікар вже перед операцією розповів пацієнтці про те, чого їй варто очікувати від операції.

Зменшення розміру грудей

Занадто великі груди може бути не меншою проблемою, ніж занадто маленька. Така особливість зовнішності може викликати невпевненість в собі, проблеми у взаєминах з людьми і просто дискомфорт під час виконання своїх щоденних обов’язків.

Операція по зменшенню грудей завжди проводиться під загальним наркозом і триває, в середньому, два з половиною-три години. Після операції пацієнтці зазвичай доводиться залишитися в лікарні на один-два дні, проте в деяких випадках можна вирушати додому в день операції — це залежить від того, наскільки інвазивної і тривалої була операція.

Час відновлення після операції також залежить від того, наскільки важкою була сама операція. У більшості випадків пацієнтка може повернутися на роботу через чотирнадцять днів, але, а залежно від багатьох чинників, хтось відновлюється швидше, а хтось — повільніше. Протягом шести тижнів після операцію потрібно уникати інтенсивних фізичних навантажень. Післяопераційний рубці зблякнуть кілька місяців або навіть років потому.

Підтяжка грудей

Цей тип корекції грудей призначений для того, щоб зробити більш пружною і підтягнутою груди, яка втратила форму в результаті грудного вигодовування, вікових змін та впливу інших факторів. Зазвичай ця процедура займає від двох до двох з половиною годин і проходить під загальною анестезією. Відновлювальний період триває приблизно стільки ж, скільки після операції по збільшенню грудей.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.