Корекція грудей без операції: краса не вимагає жертв

загрузка...

Красиві груди з давнини шанується як символ жіночності та материнства. Величина і форма бюсту часто впливає на самооцінку жінки, а та, у свою чергу, накладає відбиток на взаємини з протилежною статтю. Незважаючи на те, що в сучасних клініках пластичної хірургії можна зробити груди практично будь-якої моделі, далеко не всі дами готові лягати під ніж хірурга, а тому роблять вибір на користь корекції грудей без операції.

На одному з жіночих форумів в інтернеті був опублікований пораду стосовно того, як визначити допустиму межу провисання жіночих грудей: потрібно знизу підкласти під груди олівець — якщо груди його утримує, значить, починає старіти і провисати. Вважати груди сильно провісшей можна і в тому випадку, коли соски дивляться вниз. Кращим засобом профілактики від подібних проблем може стати правильно підібраний бюстгальтер, обсяг якого повністю співпадає з обхватом тіла під грудьми. У чашках бюстгальтера груди повинна розташовуватися таким чином, щоб він її не дуже сильно стискав і в той же час досить щільно облягав. Найбільш оптимальними варіантами можуть стати широкий бюстгальтер з щільної тканини, бюстгальтер на кісточках або спеціальний підтримуючий бюстгальтер.

Контрастний душ, масаж і обтирання льодом

Дуже корисна для шкіри грудей прохолодна вода. Струмінь душу потрібно направляти знизу вгору на зону декольте, плавно переходячи в пахвову западину і інтенсивно масажуючи шкіру під самою грудьми. Слід уникати прямого попадання струменя води на соски і навколососковий ореол, оскільки ці зони дуже чутливі до будь-яких механічних впливів, їх можна легко пошкодити. Гідромасаж роблять поперемінно то на лівій, то на правій молочній залозі, а загальна тривалість його не повинна перевищувати п’яти хвилин. Особливо ефективний контрастний душ — він підсилює кровообіг у грудях і підвищує пружність шкіри.

Хороші результати дає і звичайний масаж грудей. Як правило, він виконується з нанесенням відповідних косметичних засобів — крему або сироватки для збільшення об’єму грудей. Масажують молочні залози акуратними круговими рухами від сосків до пахв і в зворотному напрямку. Не слід докладати занадто очевидних зусиль, щоб не розтягнути ніжну шкіру.

Допоможуть і обтирання кубиками льоду, який доцільно приготувати з відвару петрушки або настою ромашки, та й, нарешті, з мінеральної води без газу. Російська імператриця Катерина II до похилого віку зберегла привабливе обличчя і спокусливий бюст лише тому, що крижані косметичні обтирання були її повсякденним ритуалом.

Корисна гімнастика

Зміцнити м’язи грудей нескладно і за допомогою спеціального комплексу вправ. Щоправда, очікувати від них занадто багато чого не слід: вони не вплинуть ні на розмір грудей, ні на її форму, а тільки допоможуть підняти її і зробити більш пружною.

Було б непогано взяти собі за правило щодня робити трьома підходами по десять-п’ятнадцять віджимань від підлоги. Якщо немає необхідної практики, і вправа не виходить, можна спочатку впиратися на коліна і на руки, а через кілька днів спробувати перейти і до стандартної для віджимань позі.

Проста вправа під назвою «Молитва» можна робити де завгодно, навіть на робочому місці в офісі. Руки потрібно складати перед грудьми, долоня до долоні, як під час молитви. При цьому передпліччя розведені горизонтально, а лікті направлені в сторони. Стикаючись долонями, потрібно із зусиллям натискати ними один на одного. Оптимальний варіант — робити цю вправу по тридцять разів за кожний підхід, довівши кількість підходів за день до трьох.

Початкове положення для вправи «Метелик» — лягти на підлогу, розвести руки в сторони під прямим кутом до тіла, зігнути їх в ліктях. В руки беруть гантелі або пляшки, наповнені водою. Їх маса не повинна перевищувати одного-двох кілограмів. Гантелі піднімають і опускають одночасно обома руками. «Метелика» виконують у два-три підходи по десять разів.

Світлана Усанкова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.