Корекція фігури: варіанти боротьби із зайвою вагою

загрузка...

Практично кожна жінка хоч раз в житті, але замислюється про корекції фігури. Горезвісна боротьба із зайвою вагою забирає багато часу, сил і нервових клітин, але як же радує результат виконаної титанічної роботи! Кожна з тих, що худнуть має у своєму арсеналі той чи інший варіант боротьби із зайвою вагою, який підходить саме їй. Однак найчастіше домогтися корекції фігури, можна тільки поєднуючи різні методики, дотримуючись збалансованої дієти і присвячуючи достатньо часу фізичним вправам.

Корекція фігури за допомогою збалансованого харчування

Найважливішим пунктом у програмі корекції фігури є зміна смакових звичок і перехід на більш збалансоване харчування. Фахівці все частіше говорять, що замість постійних дієт потрібно виробити звід корисних правил у харчуванні та слідувати їм не час від часу, а постійно. На перший погляд, здається, що здійснити це під силу не всім, проте всього два-три місяці збалансованої дієти призводять до адаптації організму до нового харчування, яке стає звичним, при цьому тяга до шкідливих продуктів знижується.

При послідовному введенні нових правил в харчуванні, перехід до збалансованого раціону буде відбуватися набагато простіше, практично фізіологічні. Величезним бонусом при переході на збалансоване харчування стає не тільки гарна фігура, але і чудове самопочуття. Надходження в організм достатньої кількості вітамінів, мінералів та інших корисних речовин позитивно позначиться на зовнішньому вигляді шкіри, волосся і нігтів. Таким чином, за допомогою правильного харчування відбувається не тільки корекція фігури, але і поліпшення зовнішнього вигляду, а значить, і гармонізація внутрішнього стану людини.

Корекція фігури за допомогою фізичних вправ

Корекція фігури неможлива без регулярних фізичних навантажень, які сприяють не тільки зниженню зайвої ваги, але і, що найважливіше, зменшенню обсягів. Фізичні вправи допомагають коригувати локальні жирові відкладення, надають тонус м’язам, допомагають позбавитися від в’ялості і обвисання шкіри. Поєднання фізичних вправ і масажу допомагає привести в порядок навіть саму проблемну фігуру, однак, лише за умови регулярності їх застосування.

Поряд з корекцією фігури фізичні вправи нормалізують роботу всього людського організму, допомагають виправити поставу, що також важливо в справі корекції фігури. За допомогою регулярного фізичного навантаження коректувати фігуру набагато простіше, завдяки активізації обмінних процесів, більшого витраті споживаних калорій.

Корекція фігури за допомогою апаратних методик

В останні роки все більшу популярність здобувають апаратні методики, що дозволяють коректувати фігуру без особливих зусиль з боку тих, що худнуть. За допомогою пресотерапії вирішується проблема набряків, активізується лімфоток, що позитивно впливає на виведення з організму скопилися шлаків і токсинів. Така процедура лімфодренажа позитивно позначається на зовнішньому вигляді шкіри, дозволяє позбутися целюліту і зменшити обсяги на кілька сантиметрів.

Ендермологіческіе процедури, наприклад, LPG масаж, сприяють корекції фігури, стимулюють мікроциркуляцію і відтік лімфи, опрацьовують сполучну тканину і підшкірно-жирову клітковину. Таким чином, контури тіла знаходять колишню стрункість, жирові складки йдуть, а шкіра стає пружною і еластичною.

Корекція фігури хірургічним шляхом

У разі якщо всі вжиті заходи по корекції фігури не призводять до бажаного результату, можна скористатися допомогою естетичної хірургії. Хірургічним шляхом можна прибрати наявні локальні відкладення, які не йдуть навіть при регулярних фізичних вправах. Складки відвисла шкіри, які спостерігаються особливо часто у жінок після вагітності і пологів, також коригуються хірургічним шляхом. Така естетична операція як абдомінопластика, допомагає позбутися так званої «жирової подушки» на животі, зробити його плоским і естетично привабливим.

У кожному конкретному випадку перед проведенням тієї чи іншої хірургічної операції по корекції фігури, пацієнт обов’язково проходить комплексне обстеження, за результатами якого проведення операції дозволяється або може бути не рекомендовано. Також важливим є реалістичне уявлення про результати майбутньої операції, оскільки домогтися кардинальної корекції фігури за допомогою одного хірургічного втручання можна не завжди.

Наталія Біатова

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.