Контурна пластика за допомогою гелів — безпечна і ефективна

Ін’єкції шкірних гелів- наповнювачів використовуються пластичними хірургами для корекції багатьох косметичних проблем, включаючи лікування зморшок, рубців після акне, мішків під очима, а також для заповнення контурів особи в області щік, підборіддя, губ, і між бровами. Більшість зазвичай використовуваних гелів для контурної пластики виготовлені з природних речовин, таких як колаген і гіалуронова кислота (природний елемент у складі шкіри), і вводяться пластичним хірургом прямо під шкіру пацієнта, щоб додати бажаний обсяг певних ділянок особи.

Процедура контурної пластики

Шкіра складається з зовнішнього шару, під назвою епідерміс, і внутрішнього шару, дермиса. Між цими двома шарами шкіри знаходиться шар желеподібної гіалуронової кислоти, який зменшується в міру того як людина стає старше, приводячи до зміни контурів особи. Це найчастіше можна виправити за допомогою ін’єкцій шкірних наповнювачів. Гель-наповнювач виконує функцію заміщення відсутньої гіалуронової кислоти і відновлення об’єму і пружності шкіри.

Процедура проводиться в кабінеті пластичного хірурга і найчастіше в якості знеболювального використовується зовнішній анестезуючий крем, хоча при заповненні контуру губ може використовуватися місцева анестезія. Процедура, яка вважається трохи некомфортною, складається з крихітних ін’єкцій наповнювача, який вводиться під шкіру дуже тонкою гіподермальние голкою. Процедура контурної пластики за допомогою гелів може зайняти до однієї години, але в більшості випадків вона займає від десяти до тридцяти хвилин. Більшість пацієнтів можуть повернутися до своєї звичайної діяльності буквально через кілька хвилин, але якщо область впливу більша, період відновлення може тривати до декількох днів.

Дискомфорт зазвичай мінімальний і його можна легко усунути за допомогою пакетиків з льодом або знеболюючих ліків. Області, в яких зазвичай відчувається дискомфорт, це ніжні ділянки шкіри навколо рота і носа. Результати процедури видно відразу, і покращуються протягом декількох годин. Позитивний ефект від процедури контурної пластики зазвичай зберігається до дев’яти місяців, а у деяких пацієнтів — до одного року.

Гелі-наповнювачі

 • Юведерм
 • Юведерм — це шкірний наповнювач, який використовується для заповнення і розгладження зморшок і складок на обличчі. Він доступний в сучасних версіях, які корисні для додання обсягу, щоб підтягти обличчя і поліпшити його контури. Ювидерм робиться з гіалуронової кислоти, яка допомагає підтримувати шкірний обсяг і вологу, а також змащення і пружність суглобів. Гіалуронова кислота утримує вологу, а також зв’язується з колагеном і еластином, поставляючи необхідні поживні речовини до тих тканин, які у великій мірі надають підтримку шкірі. Гіалуронова кислота в складі ювідерму, а також інших перерахованих тут наповнювачів, не отримані з тварин джерел.

 • Рестилайн
 • Рестилайн також робиться з гілуроновой кислоти, але використовується в основному для помірних зморшок на обличчі, а не для підтяжки і контурування особи. Рестилайн часто використовують у поєднанні з ботоксом, щоб результати були більш помітними і тривалими.

 • Перлайн
 • Перлайн випускається тією ж компанією, і з тієї ж гіалуронової кислоти, що і Рестилайн. Різниця полягає в тому, що частки цього гелю крупніше, і, таким чином, Перлайн більш ефективний для заповнення більш глибоких складок і з його допомогою можна домогтися більшої повноти особи. Перлайн також часто застосовується для збільшення губ і інших ділянок обличчя, які можуть виглядати молодше, якщо додати їм необхідний обсяг.

 • Радіесс
 • Радіесс виготовлений не з гіалуронової кислоти, а з мікрочастинок на основі кальцію, розчинених в гелі на водній основі. Радіесс забезпечує миттєвий і тривалий результат, оскільки стимулює вироблення колагену і сприяє регенерації тканин. Найчастіше він використовується для розгладження носогубних складок і вертикальних зморшок, що йдуть від куточків губ до підборіддя, а також для збільшення обсягу щік і заповнення запалих ділянок під очима.

 • Артефілл
 • Атефілл — перший і єдиний нерассасивающіміся шкірний наповнювач. Він знаменитий тим, що забезпечує постійну підтримуючу структуру для тривалої корекції зморшок, що означає, що ефект від нього негайний і тривалий. Артефілл виготовлений з мікрочастинок поліметилметакрилату, матеріалу, який використовується роками у складі хірургічних імплантатів. Однак, оскільки це не природна речовина, існує ризик алергічної реакції. Оскільки вважається, що результат від процедури буде постійним, лікарі, які застосовують артефілл, звичайно воліють при першій процедурі вводити невелику кількість цього препарату, додаючи більше при наступних процедурах, якщо це необхідно. Зазвичай повний результат видно через шість місяців після процедури.

 • Sculptra
 • Sculptra зазвичай використовується для лікування ліпоатрофії особи, нестачі жирової тканини під шкірою, який іноді призводить до того, що щоки стають впалими, на обличчі з’являються вм’ятини, а очі западають. Основним компонентом гелю Sculptra є полі-л-лактоза, біологічно сумісний речовина, яка не завдає шкоди оточуючим тканинам. На відміну від інших шкірних наповнювачів, Sculptra не приносить негайних результатів. Вона діє, стимулюючи вироблення колагену, тому результат з’являється поступово, протягом декількох місяців. Звичайно потрібно від трьох до п’яти процедур, а результати можуть залишатися до двох і більше років.

 • Ліпофілінг
 • Ліпофілінг — це процедура, при якій використовується жир, узятий з власного тіла пацієнта. Це скорочує ризик алергічної реакції, оскільки це власні тканини організму. Однак не всі жирові клітини при цій процедурі зберігаються, коли їх пересаджують в іншу ділянку тіла, тому можна очікувати високого рівня зворотного всмоктування. З цієї причини лікарі зазвичай заповнюють оброблювану ділянку більше, ніж потрібно, тому пацієнт може виглядати не зовсім нормально, принаймні, якийсь час.

  Важливо знати, що не всі гелі-шкірні наповнювачі рівноцінні, і кожні з них має особливе призначення, для якого підходить найкраще.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.