Контурна пластика — усуне візуальні проблеми

Контурна пластика — це комплексна процедура, що дозволяє усунути більшість характерних ознак старіння шкіри і вікових змін. Контурна пластика дозволяє зробити більш чітким «розпливчастий» з віком контур обличчя, розгладити мімічні зморшки і лінії, позбавитися від носогубних складок. Існує два основні методи контурної пластики — ін’єкції спеціальних препаратів-міорелаксантів, розслаблюючих, «заморожують» лицьові м’язи, і ін’єкції так званих гелів-філерів, що заповнюють порожнечі в тканинах.

Контурна пластика із застосуванням ін’єкційних міорелаксантів

Так звані міорелаксанти — це препарати, тимчасово паралізують активність лицьових м’язів, в результаті постійного скорочення яких утворюються мімічні зморшки (наприклад, всім відомі «гусячі лапки», дрібні зморшки в куточках очей, і вертикальні глибокі лінії в області між бровами — так звані «борозни гніву»). Найбільш поширені препарати-міорелаксанти — ботокс і диспорт, ін’єкції яких тимчасово «заморожують» лицьові м’язи, одночасно і розгладжуючи мімічні зморшки, і запобігаючи утворенню нових мімічних зморшок на певний проміжок часу.

Ботокс застосовується в косметології протягом декількох десятиліть: спочатку, ще в шістдесятих, цей препарат використовувався для усунення наслідків деяких неврологічних порушень, а з кінця вісімдесятих років настільки ж активно застосовується і для боротьби з віковими змінами шкіри. Процедура контурної пластики із застосуванням ботокса припускає введення невеликих доз препарату під шкіру за допомогою тонких голок безпосередньо в м’язову тканину. В середньому ботокс починає діяти через два-три дні після ін’єкції, поступово «заморожуючи» м’язи, послаблюючи їх активність на певний термін. Особливо ефективна контурна пластика із застосуванням ботокса і інших міорелаксантів для корекції зморшок у верхній частині особи — на лобі, в області навколо очей. Крім того, такий метод контурної пластики може застосовуватися і для розгладження зморшок в області навколо рота. У середньому тривалість дії міорелаксантів становить від трьох до шести місяців — протягом цього періоду шкіра залишається ідеально гладкою і рівною, нові мімічні зморшки не утворюються.

Контурна пластика із застосуванням гелів-філлерів

Ще один метод контурної пластики, що дозволяє усунути більшість вікових змін зовнішності — це ін’єкції спеціальних препаратів, так званих гелів-філлерів на основі гіалуронової кислоти, натуральної субстанції, яка при введенні під шкіру не викликає реакції відторгнення організмом. Такий метод контурної пластики дозволяє розгладити зморшки за рахунок заповнення уторюються в тканинах порожнеч, усунути носогубні складки, зробити більш чітким овал обличчя. Одночасно гелі-філлери можуть застосовуватися і в інших цілях — наприклад, для збільшення обсягу губ (в тому числі і для корекції об’єму губ, які стають тонше з віком) або корекції форми скул.

Для корекції вікових змін шкіри застосовуються такі препарати:

 • Рестилайн: біогель на основі стабілізованої гіалуронової кислоти (в основі формули препарату — кислота нетваринного походження).
 • Ювидерм: біогель-внутрідермальний наповнювач, до складу якого, крім гіалуронової кислоти, входить невелика кількість лідокаїну.
 • Суджідерм: ще один препарат на основі гіалуронової кислоти нетваринного походження, найбільш пластичний на сьогоднішній день гель-філлер.
 • Процедура контурної пластики із застосуванням гелів-філлерів виключно проста: під шкіру за допомогою тонкої голки вводиться невелика кількість препарату, а потім виконується спеціальний масаж, що дозволяє перерозподілити введений гель-філлер. Істотна перевага такого різновиду пластики полягає в тому, що ризик алергічної реакції і яких-небудь ускладнень після ін’єкції фактично дорівнює нулю. Крім того, гіалуронова кислота стимулює природний процес утворення колагенових і еластинових волокон — природного «каркаса» шкіри, який забезпечує їй пружність і еластичність.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.