Контурна пластика губ: головне — почуття міри

Контурна пластика губ — це процедура комплексна: вона дозволяє одночасно і усунути деякі вікові зміни губ (наприклад, повернути об’єм губам, які з віком стали тонше), і змінити контур і величину губ у відповідності з індивідуальними побажаннями. Контурна пластика губ припускає застосування спеціальних препаратів — так званих гелів-філлерів на основі гіалуронової кислоти, які збільшують обсяг губ і міняють їх контур.

Для чого необхідна контурна пластика губ

Контурна пластика губ — це не тільки спосіб змінити форму і об’єм губ, але і метод усунення деяких вікових змін губ і шкіри навколо них. За допомогою контурної пластики можна усунути зморшки в області шкіри навколо губ, зробити менш глибокими і помітними носогубні складки, які йдуть від крил носа до куточків рота і є однією з характерних ознак природного процесу старіння. Такі вікові зміни не тільки «видають» вік, але і негативним чином позначаються на зовнішності — горезвісні носогубні складки надають особі похмуре, скорботне вираз. Контурна пластика губ — мабуть, один з найефективніших способів поліпшити зовнішність і позбутися від вікових проблем шкіри в області навколо рота.

Фактично контурна пластика губ являє собою курс ін’єкцій біогелів на основі гіалуронової кислоти — натуральної субстанції, яка в деякій кількості постійно присутній в організмі людини. Найпопулярнішими біогель для контурної пластики губ на сьогоднішній день є препарати ювідерм і рестилайн. Принцип дії таких препаратів, за великим рахунком, однаковий: після введення під шкіру губ біогель заповнює утворилися в тканинах порожнечі, створює додатковий обсяг. Завдяки контурній пластиці шкіра навколо губ підтягується, зморшки розгладжуються і стають менш помітними. За великим рахунком, біогель, що застосовуються для контурної пластики губ, безпечні: гіалуронова кислота характеризується біосумісність, і ін’єкції не викликають реакції відторгнення. Саме цією властивістю гіалуронової кислоти пояснюється і недовговічність результатів контурної пластики губ — з часом гіалуронова кислота природним чином розсмоктується, і дія біогелю, таким чином, припиняється. Крім того, у контурної пластики губ з використанням гелів-філлерів є ще одна незаперечна перевага — гіалуронова кислота стимулює вироблення волокон колагену і еластину, природного «каркаса», що забезпечує шкірі молодість, пружність і еластичність.

Як виконується

Сама по собі процедура дуже проста і нетривала: контурна пластика губ займає не більше години і виконується під місцевим наркозом, що дозволяє виключити неприємні або хворобливі відчуття під час процедури. Контурна пластика губ припускає введення під шкіру в області, що вимагає корекції, певної кількості біогелю допомогою тонкої голки. Після ін’єкції виконується спеціальний масаж, що дозволяє рівномірно розподілити гель-філлер під шкірою. Кількість гелю, який вводиться під шкіру, дуже невелика — при необхідності через певний проміжок часу може бути виконана повторна, додаткова ін’єкція.

Результати процедури

Безпосередньо після контурної пластики губ можуть спостерігатися деякі досить неприємні побічні ефекти, викликані чутливістю шкіри губ. Після процедури в області ін’єкції можуть спостерігатися набряки, синці, деякі порушення роботи мімічних м’язів. Як правило, всі побічні ефекти зникають вже через один-два тижні після контурної пластики губ, прискорити процес відновлення допомагають звичайні холодні компреси. Оцінювати результати контурної пластики можна через сім-десять днів після процедури, а повторні ін’єкції можна робити не раніше, ніж через півтора місяці. Контурна пластика губ дає добрий, але не дуже тривалий результат: в залежності від індивідуального стану шкіри повторювати процедуру доведеться через шість-дванадцять місяців.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.