Контрактубекс — скажімо шрамам «Ні!»

Протягом багатьох років Контрактубекс залишається популярним засобом для усунення різних рубців , в тому числі — післяопераційних, опікових, травматичних, а також рубців, що залишилися після акне, фурункульозу, та інших шкірних захворювань. Гель Контрактубекс можна застосовувати як при свіжих, так і при застарілих рубцях.

Протипоказання

Єдиним протипоказанням до застосування Контрактубекс є підвищена чутливість до його компонентів (включаючи допоміжні речовини).

Застосування

Використовувати Контрактубекс дуже просто: втирайте гель в рубець, доки він не вбереться повністю; при лікуванні великих, старих рубців зверху можна накладати пов’язку. Тривалість лікування може бути дуже різною в кожному конкретному випадку — від декількох тижнів до декількох місяців.

Від пацієнта під час лікування потрібні терпіння і наполегливість. Для лікування рубців, як і для їх формування, потрібно чимало часу. Контрактубекс переноситься дуже добре, незалежно від тривалості лікування.

Склад

Активними інгредієнтами гелю Контрактубекс є екстракт цибулі, гепарин та алантоїн. Крім того, до складу препарату входять такі допоміжні речовини, як метил-4-гідроксибензоат, сорбінова кислота, поліетиленгліколь, ксантан і вода.

Як діє Контрактубекс

 • Екстракт цибулі має протизапальну і бактерицидну дію. Він зменшує запалення і запобігає надмірний ріст сполучної тканини.
 • Гепарин зменшує щільність структури рубцевої тканини. Крім того, він має протизапальну дію і допомагає прив’язувати молекули води до рубцевої тканини.
 • Алантоїн прискорює загоєння ран. При лікуванні застарілих рубців його основний ефект полягає в тому, що він компенсує крайню нестачу води в рубцевої тканини, таким чином, стимулюючи кровотік в ній.
 • Властивості цих інгредієнтів підсилюють і доповнюють один одного. Водорозчинна основа мазі дозволяє активним інгредієнтам проникати в глибокі шари шкіри. При регулярному і досить тривалому використанні Контрактубекс робить рубцеву тканину більш еластичною і відновлює функціональність частин тіла, яка була обмежена рубцями. У багатьох випадках рубці стають значно менш помітними. Контрактубекс буде працювати тим ефективніше, чим раніше ви почнете його використовувати.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.