Контрацептивний пластир (Evra) — поверхнева версія таблетки

загрузка...

Пластир Evra — ефективне інноваційне контрацептивний засіб, яке з’явилося на початку цього століття. Evra являє собою липку смужку розоватого пластиру розміром 5х5 см, яку наклеюють на шкіру, після чого пластир випускає два гормони, що запобігають вагітність.

Таким чином, Evra можна вважати «поверхневої» версією протизаплідної пігулки, і тому він володіє всіма довготривалими побічними діями протизаплідних таблеток. Точна інформація про можливу небезпеку тромбоутворення поки не отримана, проте з часом це питання проясниться.

Якщо ви опинилися в ситуації, яка може спровокувати тромбоутворення (наприклад, якщо ви перенесли тривалий переліт або хірургічну операцію або зламали ногу), краще на якийсь час припинити використовувати Evra. У цьому випадку слід негайно звернутися за допомогою до лікаря.

Як користуватися Evra

Evra — самоклеючий пластир, який потрібно приклеїти до чистої сухої поверхні шкіри без волосся (але тільки не на груди!).

Термін дії одного пластиру — тиждень, тому кожні сім днів його потрібно міняти. Після трьох тижнів носіння пластиру Evra необхідно зробити тижневу перерву, відведений для менструації.

Переваги Evra

Пластир Evra має три основні переваги:

 • Вам не потрібно постійно пам’ятати про те, що потрібно прийняти протизаплідну пігулку! Замість того щоб кожен день приймати оральні контрацептиви, достатньо раз на тиждень поміняти пластир! Однак деякі жінки примудряються забути навіть про це.
 • Гормони проникають через шкіру — не через травну систему, що часом викликає нудоту (див. нижче).
 • Розлади шлунка — зразок харчового отруєння або шлункових кольок — часто заважають нормальному засвоєнню протизаплідних таблеток; це ніколи не трапиться при використанні Evra.
 • Недоліки Evra

  Пластир Evra має три основних недоліки:

 • Пластир може відклеїтися, а ви навіть цього не помітите. У цю неприємну ситуацію потрапляє приблизно 4% усіх жінок, які користуються Evra.
 • Пластир може викликати алергічну реакцію у деяких жінок. Роздратування шкіри у момент приклеювання з’являється приблизно у 2% жінок, які змушені відмовитися від Evra.
 • Пластир ніяк не впливає на менструацію (і не полегшує менструальні болі), як це роблять деякі протизаплідні таблетки.
 • ласка, зверніть увагу, що Evra — як контрацептив — погано взаємодіє з деякими ліками; тому якщо приймаєте ліки, проконсультуйтеся у лікаря, перш ніж користуватися Evra.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.