Контрацепція для чоловіків — коли чоловік бере на себе відповідальність

Секс часто затьмарюється ризиком небажаної вагітності. І це не тільки проблема жінок, чоловік також повинен брати участь у формуванні безпечного сексу. Для цього існують спеціальні способи контрацепції для чоловіків. Уважний і люблячий чоловік багато чого може зробити для нормальних подружніх відносин.

Види контрацепції для чоловіків

Аборти в останні роки стали справжнім лихом, так як часто дають такі ускладнення, як важкі запальні і гормональні захворювання, що призводять до стійкого безпліддя.

Прийом гормональних контрацептивів також показаний не всім жінкам, тому в сімейних парах відповідальність за безпечний секс все частіше стали брати на себе чоловіки. Види чоловічої контрацепції більш обмежені, ніж жіночої. У повсякденному житті чоловіки використовують в основному презервативи, перерваний статевий акт і стерилізацію. Що стосується гормональних контрацептивів для чоловіків, то вони знаходяться на стадії розробки.

Гормональні контрацептиви для чоловіків

В останні роки ведуться активні роботи зі створення гормональних контрацептивів для чоловіків, які попереджали б освіту і дозрівання сперматозоїдів. Але не все так просто. Якщо жіночі гормональні контрацептиви останнього покоління майже не викликають ускладнень (вони вже пройшли стадію вдосконалення), то чоловічі препарати цього ряду ще дуже недосконалі і викликають ряд таких ускладнень, як імпотенція, порушення кровообігу і так далі. Сьогодні існують такі препарати цього ряду:

 • таблетки, що містять великі дози чоловічого статевого гормону тестостерону, які викликають припинення утворення сперматозоїдів; при тривалому застосуванні таких препаратів можливий розвиток раку яєчок; після припинення прийому таблеток, обсяги сперми відновлюються, але поки не ясно, через який час чоловік Вночі буде здатний запліднювати;
 • ампули, які містять великі дози чоловічих статевих гормонів і імплантуються під шкіру; при цьому ефект контрацепції тримається до п’яти місяців; ускладнення можуть виникнути ті ж самі, крім того, при наявності таких імплантатів часто виникають сильні головні болі, судоми в області мошонки і так далі;
 • таблетки, що містять чоловічі і жіночі статеві гормони; вони викликають збільшення лібідо (статевого потягу), але кількість сперматозоїдів у спермі знижується, знижуються і їх запліднили якості; постійне застосування таких препаратів може викликати психічні порушення, млявість і апатію.
 • Презерватив як засіб контрацепції для чоловіків

  Безумовно, більшість чоловіків віддають перевагу презерватив, так як крім попередження небажаної інфекції він попереджає і передачу статевих інфекцій. Сьогодні промисловість виготовляє дуже міцні і тонкі латексні презервативи різних розмірів і забарвлень, з різними запахами.

  Правила використання презерватива:

 • розкрити упаковку і переконатися в тому, що на презервативі немає пошкоджень;
 • надіти на статевий член, залишивши на кінці презерватива невеликий простір, куди буде спускатися сперма;
 • під час введення статевого члена в піхву необхідно звертати увагу на те, щоб презерватив не був розрізаний лобковим волоссям;
 • статевий член (в презервативі) виймається з піхви після сім’явивергання, поки не пропала ерекція, в іншому випадку (якщо член втратить твердість) можливо зісковзування презерватива і потрапляння сперми в піхву;
 • повторно презервативи не використовуються.
 • Перерваний статевий акт як засіб контрацепції для чоловіків

  Перерваний статевий акт застосовується для попередження небажаної вагітності багато століть. Метод полягає в тому, що відчувши наближення сім’явиверження, чоловік видаляє статевий член з піхви і випускає сперму вже поза ним. Це не дуже надійний спосіб, так як чоловік (особливо, недосвідчений) не завжди може себе контролювати.

  Такий перерваний статевий акт не викликає яких-небудь хворобливих змін в організмі обох партнерів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.