Конділін — протипухлинний засіб високої ефективності

Конділін — це мазь або розчин для зовнішнього застосування, активним інгредієнтом якого є подофиллотоксин, речовина, яку отримують з коріння рослини Подофілл. Розчин наносять безпосередньо на генітальні бородавки. Конділін проникає в тканину бородавок і запобігає подальший розподіл і розмноження клітин, які утворюють бородавки. З часом всі ці клітини гинуть, і на їх місці утворюється здорова тканина.

Генітальні бородавки у жінок і генітальні бородавки у чоловіків, площа яких більше 4 см?, необхідно лікувати під постійним наглядом лікаря.

Застосування

 • Конділін слід наносити на генітальні бородавки двічі на день (вранці і ввечері) протягом трьох днів.
 • Перед кожним використання слід вимити уражені ділянки шкіри милом і водою, і дати їм повністю висохнути.
 • При використанні конділіна потрібно користуватися тільки спеціальним аплікатором. Нанесіть розчин на бородавки і дайте йому висохнути.
 • Після нанесення конділіна ретельно вимийте руки.
 • Якщо генітальні бородавки не пройшли чи хоча б не стали менше після трьох днів лікування, лікар може порекомендувати вам повторити курс лікування через тиждень. Триденний курс лікування може повторювати щотижня протягом п’яти тижнів. Якщо генітальні бородавки не пройдуть і після цього, потрібно проконсультуватися з лікарем — ймовірно, конділін вам не підходить, або був поставлений неправильний діагноз.

  Увага

 • Конділін призначений тільки для зовнішнього застосування і для лікування генітальних бородавок. Не використовуйте його іншими способами і для інших цілей.
 • Уникайте потрапляння конділіна на здорову шкіру.
 • Не наносите конділін на пошкоджену, що кровоточить або запалену шкіру або на відкриті рани.
 • Уникайте потрапляння цих ліків в очі. Якщо конділін випадково потрапив в очі, негайно промийте їх водою. Якщо після цього з’явитися печіння, підвищене сльозовиділення та інші симптоми, якомога швидше зверніться до лікаря.
 • Конділін у формі розчину містить етанол і є легкозаймистою. Тримайте його подалі від відкритого вогню.
 • Протипоказання

  Конділін не рекомендується використовувати при вагітності, в період грудного вигодовування, а також особам до 18 років.

  Його також не слід використовувати при алергії на будь-який з його компонентів. Якщо у вас коли-небудь була алергія на якісь лікарські засоби, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж почати приймати конділін.

  Побічні ефекти

  На даний момент єдиним відомим побічним ефектом є роздратування тих ділянок шкіри, на які наносять препарат. При дуже сильному роздратуванні припиніть використання препарату і порадьтеся з лікарем.

  Конділін не впливає на здатність людини керувати транспортними засобами і виконувати роботу, для якої потрібна висока концентрація уваги.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.