Компресійний трикотаж — дотримуйтесь наступних правил

загрузка...

Компресійний трикотаж, як правило, використовується для поліпшення кровотоку в кінцівках. У більшості випадків з такого трикотажу виготовляють колготки і панчохи, які рекомендується носити при таких проблемах, як тромбоз, флебіт і набряклість ніг.

Панчохи і колготки з компресійного трикотажу

Трикотаж, з якого робляться такі панчохи, розроблений спеціального для того, щоб здавлювати кінцівки, покращуючи циркуляцію крові в них. Як правило, тканина надає найбільш сильний тиск на область гомілки, а вище її щільність зменшується. Це стимулює відтік крові від ніг вгору, до серця.

Компресійний трикотаж допомагає полегшити біль, дискомфорт, і зняти набряки, спричинені варикозом. Проте до цих пір немає однозначної думки про те, запобігають Чи такі панчохи і колготки посилення симптомів варикозу і поява нових варикозних вен. Дослідження дають змішані результати, але, можливо, це пов’язані з тим, що багато людей носять вироби з компресійного трикотажу нерегулярно. Тому потрібно ретельно підійти до вибору дизайну таких панчох або колготок і носити їх у відповідності з рекомендаціями лікаря.

У більшості випадків при варикозному розширенні вен доктора рекомендують носити компресійні панчохи або колготки легкого або помірного компресії. Панчохи сильної компресії можуть бути рекомендовані при таких проблемах, як атрофія, дерматосклероз, вторинний варикоз, пост-тромболітична венозна недостатність.

Якщо вам не підходять панчохи, куплені в аптеці, може замовити панчохи, які виготовлять у відповідності з вашими індивідуальними особливостями.

Як правило, компресійні панчохи або кігтики слід надягати вранці і знімати тільки перед сном. Ретельно натягуйте панчохи, щоб вони чинили тиск необхідної сили на кожну ділянку ноги.

Постійно носити компресійні панчохи може бути незручно, особливо в теплу погоду, однак це необхідно, щоб отримати від них максимальну користь.

Іноді вироби з компресійного трикотажу викликають сухість та лущення шкіри; в цьому випадку перед сном слід наносити на шкіру зволожуючим крем. Поговоріть зі своїм лікарем, якщо це не допомагає і / або з’являється дуже сильне лущення і свербіж шкіри.

Компресійні панчохи необхідно замінювати кожні три-шість місяців, так як поступово вони розтягуються і перестають виконувати свої функції. Компресійний трикотаж слід стирати вручну, в теплій воді, і сушити на досить відстані від джерел тепло (ні в якому разі не сушіть його на батареї — це дуже швидко знизить ефективність трикотажу).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.