Клімакс: факти, про які слід знати

загрузка...

Клімакс — це період, коли вироблення естрогену і прогестерону , а також овуляція і менструальний цикл припиняються. Це природна частина життя жінки.

Симптоми: періменопауза

У більшості жінок ознаки періменопаузи слабшають після настання самого клімаксу. У той же час, можна полегшити ці ознаки, щоб ви відчували себе краще. Ведення здорового способу життя поліпшить ваше самопочуття. Наступні поради можуть вам допомогти. Роблячи те, що вам подобається і проведення часу з людьми, яких ви любите-відмінні способи завжди бути в гарному настрої в той час, як ваш організм відчуває зміни періменопаузи.

 • Що відбувається
 • Так як рівень гормонів падає, місячні можуть стати нерегулярними і труднопредсказуемости. Ці зміни часто є першими ознаками періменопаузи.

 • Що ви може зробити
 • Завжди майте при собі прокладки або тампони на випадок несподіваного початку місячних. Ви також можете захотіти поговорити зі своїм лікарем про те, щоб приймати протизаплідні таблетки для регулювання місячних.

  Лікування: гормонозамісну терапія

  Використання естрогену в якості доповнення того, що організм більше не виробляє і гормонозамісну терапія, в якій використовується комбінація естрогену і прогестину (синтетичного прогестерону) є темою для гарячої дискусії останні роки.

  Для того щоб дізнатися більше про здоров’я жінок і особливо про гормонозамісну терапії спостерігали за певною кількістю жінок, у яких уже настав клімакс. Клінічні випробування були спрямовані на вивчення впливу гормонозамісну терапії, зміни режиму харчування, використання кальцію і вітаміну D на прояв хвороб серця, переломів, а також раку грудей і товстої кишки.

  Змиритися: пережити клімакс

  Пам’ятайте день, коли у вас з’явилися перші місячні? Відразу за цим послідувало усвідомлення того, що наступні сорок років вам доведеться мати справу з можливими коліками, здуттям живота і пристрасним бажанням їсти шоколад кожен місяць. Потрібно було звикнути до цього. Але поступово прихід місячних став частиною вашого повсякденного життя. Те ж саме можна сказати про клімакс. Коли ваші місячні припиняться назавжди, вам знадобиться звикнути до цього психологічно і фізично. Але ви можете бути підготовлені до цього, якщо ви знаєте трохи більше про те, що вас чекає. Якщо ви можете пережити статеве дозрівання, то переживете і клімакс.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.