Клерасіл: для лікування легких форм вугрового висипу

Клерасіл є одним з найпопулярніших в світі брендів, що випускають засоби для догляду за проблемною шкірою. Різні лінії для догляду за шкірою пропонують широкий спектр продуктів, створених для лікування і запобігання прищів і вугрів, контролю над роботою сальних залоз, і очищення шкіри.

Історія Клерасіл

Хоча ряд косметичних засобів від акне був представлений на ринку вже в 1950 році, жодне з них не було дійсно ефективним. Бізнесмен Іван Комбе прагнув створити інноваційний продукт, який дозволяв би ефективно лікувати акне. Разом з хіміком K. Теллером Комбе розробив крем тілесного кольору, який підсушує прищі.

На жаль, роздрібні торговці не відчували ентузіазму з приводу нового продукту, і багато хто відмовився продавати його. Це було частково обумовлено поганими продажами попередніх продуктів для лікування прищів. У спробі показати, чого варта його продукт, Комбе запропонував деяким магазинам безкоштовні тюбики з кремом. Вже скоро стало ясно, що продукт стане хітом серед підлітків. Продажі неухильно росли, чому дуже сприяли захоплені відгуки покупців про це «чудо-продукт».

З точки зору маркетингу Клерасіл добився великих успіхів і в цьому чимала заслуга підприємницького духу Івана Комбе — він був єдиним дистриб’ютором, менеджером з продажу та директором з реклами на протязі багатьох років. Після успіху продукту в Америці Комбе усвідомив потенціал Клерасіл на міжнародному ринку. Оскільки власних коштів для цього не вистачало, він почав шукати компанії, які могли бути зацікавлені в просуванні продукту за кордоном.

Нестачі в таких компаніях не було, і в 1960 році Комбе продав Клерасіл Vick Chemical. Комбе залишався консультантом Vick Chemical протягом двох років, що дозволило йому отримати цінний досвід, який був необхідний йому для знайомства з зарубіжними ринками і подальшої успішної роботи.

Асортимент продуктів

Завдяки різноманітності продуктів Клерасіл, практично кожна людина з проблемною шкірою можна знайти для себе щось підходяще. Асортименти продукції Клерасіл, які є у продажу сьогодні:

 • Daily Cleanse
 • Засоби для щоденного очищення шкіри, до яких відносяться різні гелі для вмивання та вологі серветки. Кожен продукт цієї лінії видаляє жир і забруднення, не пошкоджуючи шкіру. Продукти, розроблені спеціально для чутливої шкіри, підходять для догляду за шкірою, схильною до подразнення.

 • Daily Acne Control
 • Ця колекція розроблена для лікування вже існуючих прищів і вугрів, а також для запобігання нових висипань. У цю лінію входить, наприклад, гель з ментолом Icewash. Слід зазначити, що така косметика ефективна лише при слабкому і, іноді, при помірному акне.

 • Ultra
 • Реклама даної лінії гарантує більш чисту шкіру протягом трьох днів після використання цієї косметики. Крім того, до складу продуктів цієї лінії входять інгредієнти, які зменшують вугрові рубці, а також запобігають появі нових рубців.

 • Blackhead Control
 • Одним з основних інгредієнтів продуктів цієї лінії є розчин морської солі. Сіль видаляє жири і токсини з шкіри, роблячи її більш свіжою та чистою. Оскільки та ж сіль може викликати подразнення чутливої шкіри, спочатку необхідно тестувати продукти цієї лінії на невеликій ділянці шкіри.

 • Oil Control
 • Екстракти зеленого чаю і м’яти, які є основними інгредієнтами косметики цієї лінії Клерасіл, заспокоюють і очищають шкіру, а також запобігають появі нових прищів. Зелений чай очищає шкіру від токсинів, а м’ята має протизапальну дію.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.