Ким краще грати в WOW?

Ви напевно, спілкуючись в соціальних мережах, або, переглядаючи ролики на Youtube, стикалися з відео, присвяченим грі World of Warcraft. Для користувача, вперше стикається з цією грою, здається, що на екрані відбувається щось незрозуміле, якась «каша». Але на самій-то справі, весь ігровий процес — це налагоджений механізм, де кожен персонаж грає свою роль, як тактичну, так і функціональну. Так давайте ж розберемося, ким краще грати в wow і чому.

Вперше запускаючи гру, ви стикаєтеся з вибором персонажа. Слід зазначити, що якими б персонажами ви не грали, перший принесе вам набагато більше досвіду і знань від гри, і він, як правило, є основним у всіх гравців, незважаючи на те, що всього їх може бути до 10-ти. Неправильний вибір персонажа в принципі нічим поганим вам не загрожує, адже ви в будь-який момент зможете створити нового, але час буде втрачено. Тому постарайтеся з першого разу вгадати, що вам до душі, а вже потім, прокачавши цього персонажа, і дізнавшись по ходу гри, чим займаються інші, почати качати нового, якщо вам, звичайно, захочеться.

Отже, почнемо вибір персонажа. Основною ідеєю гри є проходження Рейдових підземель (10 25 осіб) на максимальному рівні персонажів (85). У кожному такому підземеллі знаходяться декілька Босів, з яких після вбивства, випадає Loot (речі для персонажів, квестові предмети, скарби, їздові тварини). І для кожного такого боса є своя тактика.

Всі класи персонажів діляться на 3 види:

 • Танки (Tank) — персонажі, пристосовані для відволікання уваги на себе, у яких окуляри талантів розподілені на захисні навики і виживання, а речі одягнені з поліпшенням показників, таких як витривалість (впливає на максимальне здоров’я), броня, спритність, блокування і т.д. Танками можуть бути Воїни, Паладин, Друїди і Лицарі смерті.
 • Лікарі (Heal) — здійснюють лікування всього Рейд. У них очки талантів вкладені в виживаність, а так само такі здібності, як аури, тотеми, що збільшують захист Рейд, здатності підсилюють лікування. Речі зібрані на інтелект, дух, силу заклинань, шанс критичного ефекту заклинань, регенерацію мани. Лікарями можуть бути Жерці, Паладин, Шамани, Друїди.
 • ДД (Damage Done) — здійснюють нанесення шкоди по Босу, перенаправлення загрози на танків, і т.д. Речі і таланти підібрані під збільшення сили, спритності або інтелекту і духу, а так само збільшення критичного втрати. Дамагерамі (ДД) можуть бути всі класи: Воїни, Розбійники, Мисливці, Маги, Чаклуни, Паладин, Друїди (у формі Сови або Кішки), Лицарі смерті, Шамани, Жерці.
 • Давайте коротко познайомимося з усіма класами. Як не важко помітити, у деяких класів є можливість спробувати себе в різних напрямках: Паладин і Друїди — у всіх 3-х, Воїни, Лицарі смерті, Шамани, Жерці — в двох, інші тільки в одному — нанесенні шкоди. Але зате у дамагеров є різні варіації в нанесенні шкоди, наприклад, мисливець може завдавати основної шкоди стрільбою з лука, а може використовувати свого вихованця — прирученого звіра — вовка, Раптор, лева і так далі, які в свою чергу так само відрізняються здібностями і призначенням . У чаклунів так само є вихованець, тільки не тварина, а демон. З його допомогою він може присипляти людей, змушувати ворогів атакувати його, а не головного героя. Жрець може битися як на світлій стороні, так і на темній, входячи в тіньову форму. Маг може використовувати магію вогню, льоду або таємну магію, і в кожної свої особливості. Шамани так само можуть завдавати шкоди заклинаннями, а можуть в ближньому бою, використовуючи сокири, молоти, кинджали. Крім того шамани ставлять тотеми, що збільшують ті чи інші показники. Розбійники можуть використовувати кинджали, а можуть мечі. Головними особливостями розбійників є можливість йти в невидимість, зламувати замки, наносити отрута на зброю. Це самий хитрий і підступний клас, особливо в поєдинку проти іншого персонажа. Воїни можуть битися з двома дворучними ножем в руках, або ж сконцентруватися на одному, завдаючи рани, що кровоточать.

  Лицар смерті заслуговує окремої уваги. Цим класом можливо грати тільки після того як ви прокачана інша персонажем до 55-го рівня, але пограти за нього варто. Цей клас може перебувати під владою 3-х рун, кожна з яких дає свої переваги: руна крові — збільшення шкоди, руна льоду — збільшення захисту і руна нечестивості — збільшення швидкості.

  Так само класи діляться по виду використовуваних ресурсів: Заклинателі — манна (магія), Воїн — лють, Розбійник — енергія, Мисливець — фокус, Лицар смерті — сила рун і руни. Винятком є друїд: звичайний стан, форма дерева або сови — манна, форма ведмедя — лють, форма кішки — енергія.

  У будь-якому випадку, який би ви клас не вибрали, він обов’язково буде потрібно при поході в підземелля, і ви не залишитеся не затребуваними. У грі дотриманий баланс між класами. У кожного класу є переваги перед одними і слабкості перед іншими. Сила персонажа залежить безпосередньо від екіпіровки героя, і так само дуже залежить від правильного розподілу очок талантів. Грайте, радьтеся з іншими гравцями. Якщо вас зацікавив якийсь клас, не пошкодуйте часу і прочитайте докладно про нього на форумі battle.net. Зараз перед вами відкриті всі шляхи, вирішуйте, ким краще грати в wow, як ви хочете діяти: рватися в бій або залишатися в тіні і вичікувати? Все в ваших руках!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.