Кавітаційна ліпосакція: безопераційне видалення жиру

Проблема корекції фігури сьогодні актуальна як ніколи. Досить часто буває, що зайвої ваги немає або його зовсім небагато, але в окремих місцях відкладення жиру значно змінюють контури фігури. У цьому випадку застосовується ліпосакція — операція з відсмоктування жиру. Але сьогодні з’явилися безопераційні способи видалення жиру, одним з них є кавітаційна ліпосакція.

Що таке кавітаційна ліпосакція

Кавітація — це утворення всередині рідини дуже дрібних бульбашок газу, які зливаються між собою, а потім лопаються, руйнуючи клітку. Ефект кавітації можна створювати за допомогою ультразвуку, впливаючи їм на жирові клітини. Під дією кавітації жирові клітини руйнуються, жирова емульсія потрапляє у міжклітинний простір, а потім її основна маса виводиться з організму природним способом через лімфатичну систему. При цьому в першу чергу руйнуються великі жиров клітини, які часто лежать в основі «апельсинової кірки» при целюліті. Невелика частина жирової емульсії всмоктується в кров і несе з собою додаткову енергію.

Глибина проникнення ультразвуку складає один — три сантиметри від поверхні тіла. При цьому пошкоджується тільки жирова тканина, а м’язи, сполучна, кісткова і хрящова тканина не руйнується. Зруйновані жирові клітини не відновлюються і нові жирові відкладення в місці впливу ультразвуку не утворюються.

Показання і протипоказання для проведення кавитационной ліпосакції

Кавітаційна ліпосакція проводиться з метою корекції фігури, а не зменшення маси тіла. При цьому пацієнту обов’язково розповідають, що жир в місці проведення кавитационной ліпосакції не відкладається, але при неправильному харчуванні та способі життя загальна маса тіла може збільшитися і жир при цьому може відкластися непропорційно. Тому після кавитационной ліпосакції потрібно дотримуватися раціонального харчування і вести рухливий спосіб життя. Кавитационную ліпосакцію часто проводять після операційної ліпосакції з метою вирівнювання поверхні тіла, на якій утворилися нерівності. Проводять кавитационную ліпосакцію і при целюліті.

Кавітаційна ліпосакція протипоказана при тяжких захворюваннях печінки і нирок з порушенням їх функції, будь-яких гострих захворюваннях, загостренні хронічних захворювань, наявності у тілі пацієнта металевих конструкцій, висипу на місці передбачуваного впливу, при порушеннях згортання крові, вагітності. Кавітаційна ліпосакція живота протипоказана при будь-яких грижах живота.

Як проводиться сеанс кавитационной ліпосакції

Кавітаційна ліпосакція проводиться без знеболювання в амбулаторних умовах. Найчастіше кавітаційна ліпосакція проводиться на зовнішній поверхні стегон, де часто відкладаються некрасиві скупчення жиру у вигляді «галіфе» і апельсинові кірки целюліту. Для кавитационной ліпосакції випускається використовуються спеціальна апаратура, наприклад, апарат RAH-MediCell (AWB Італія) і російський апарат Контур-1 (НВО «Енергія»).

Перед проведенням процедури на проблемні зони наноситься спеціальний гель, потім вона обробляються ультразвуком за допомогою спеціальної маніпули до ультразвукового апарату, яка виробляє обертальні рухи. Тривалість процедури може бути різною, залежно від поставлених завдань. Під час процедури пацієнт відчуває лише невелика тепло і легке поколювання в місці дії.

Кількість процедур також може бути різним, наприклад, для того, щоб «розтанула» жирова складка на животі, буде потрібно від п’яти до семи сеансів (по два сеанси на тиждень).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.