КарбоСлім — програма контролю над чуством голоду

загрузка...

Карбослім — це препарат для схуднення, який виробляють в Канаді. До його складу входять: хром, екстракт плодів гарцинії, екстракт листя зеленого чаю, ванадій, екстракт білої квасолі, L-глутамін, L-карнітин, екстракт мате, піридоксину гідрохлорид, тіаміну гідрохлорид, фолієва кислота, біотин, рибофлавін.

Хром — це важливий для організму мінерал, за допомогою регулюється рівень цукру в крові. Екстракт плодів гарцинії блокує синтез ліпідів і жирів, таким чином, запобігаючи перетворення калорій в підшкірний жир. Екстракт зеленого чаю є потужним антиоксидантом, а крім того, він володіє термогенними властивостями. L-карнітин — поширений інгредієнт багатьох засобів для схуднення, що прискорює обмінні процеси в організмі.

Екстракт білої квасолі блокує переробку крохмалів і вуглеводів в глюкозу. Вважається, що завдяки цьому ви можете худнути, в той час як організм продовжує абсорбувати вітаміни і мінерали, що містяться в їжі. Карбослім добре контролює почуття голоду, дозволяючи без зусиль відмовлятися від вуглеводної їжі. Крім того, карбослім благотворно впливає на стан волосся, шкіри і нігтів, допомагає при набряклості.

Протипоказання

Приймати карбослім не рекомендується дітям віком до 14 років, жінкам під час вагітності та в період лактації. Алергія на будь-який з інгредієнтів також є протипоказанням до прийому карбослім.

Прийом препарату

Карбослім продається без рецепта, проте перш, ніж почати його приймати, бажано порадитися з лікарем.

Приймайте по дві капсули карбослім разом з їжею, бажано до обіду. Карбослім не рекомендується приймати довше, ніж протягом двох-трьох тижнів поспіль. Ефект залежить від початкового ваги тіла і індивідуальних особливостей організму.

Застереження

На даний момент немає докладної інформації про клінічні випробування карбослім і про його побічні ефекти. Якщо під час прийому препарату ви помітите погіршення свого стану, або які-небудь незвичайні ознаки, як можна швидше проконсультуйтеся з лікарем. При симптомах анафілаксії (вкрай сильна алергічна реакція, яка зустрічається дуже рідко), таких як утруднене дихання або зупинка дихання, переднепритомний стан, нудота, непритомність, потрібно викликати швидку допомогу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.