Канефрон: таблетки — чим вони кращі крапель?

З давніх часів людина використовувала для лікування натуральні засоби, рослинні настої або медичні препарати, створені на основі природних компонентів. Тому і сьогодні середньостатистичний житель земної кулі більше довіряє лікарським препаратам, виготовленим на основі фітоекстрактів, а не речовинам синтетичного походження.

Натуральні препарати за своєю дією не менш ефективні, ніж препарати, отримані хімічним шляхом, і доказом тому є результати багатьох досліджень. Тому можна цілком закономірно поява в аптеках все більшої кількості подібних ліків рослинного походження. Фітопрепарат Канефрон — одне з таких засобів.

Що лікує канефрон

Канефрон є ефективним препаратом для лікування та полегшення симптомів різних захворювань сечовидільної системи. Він випускається німецькою фармацевтичною компанією Bionorica AG. В основі філософії даної компанії лежить поняття «фітоніринг», яке означає, що для отримання високоефективних лікарських засобів одночасно використовуються новітні наукові технології і багатовікові традиції фітотерапії. Тому в кожній таблетці будь-якого препарату, виробленого компанією, міститься рівну кількість активних речовин, при цьому ризик побічних дій практично мінімальний. При цьому контроль якості здійснюється на всіх етапах виробництва, включаючи відбір насіння, процес вирощування, підготовку сировини та виробництво готових форм фітопрепаратів.

Інновації і канефрон

Канефрон, крім таблеток і драже, випускається ще й у краплях. Поява цього фітопрепарату у продажу було названо однією з головних подій у світі фармакології, оскільки до цього існували певні труднощі при лікуванні захворювань сечовивідної системи. Раніше пацієнтам, у яких спостерігалися інфекційні захворювання сечовидільної системи, призначали препарати з протимікробною дією. При цьому такі ліки спочатку грубо впливали на організм, потім викликали звикання, внаслідок чого склад мікробної флори стрімко змінювався, а хвороба підлаштовувалася під препарат, ефективність якого в кінцевому підсумку знижувалася.

Переваги канефрона

Однією з головних переваг таблеток канефрона є можливість їх використання як в якості основного лікарського засобу, так і в якості активної добавки, яка дозволяє підсилити ефект базової протизапальної терапії.

Основними діючими речовинами даного препарату є листя розмарину, корінь любистку і трава золототисячника. У комплексі ці речовини надають ефективне оздоровляюча дію на сечовидільну систему. Завдяки ефірним маслам розмарину і любистку поліпшується кровопостачання ниркового епітелію. Містяться в любистку фталіди надають спазмолітичну дію, що покращує відтік сечі, а біль вщухає. Розмарин також відомий своїми протизапальними властивостями. У комплексі любисток, розмарин і золототисячник допомагають нормалізувати кислотність сечі, тому для попередження утворення в нирках каменів, канефрон можна застосовувати в профілактичних цілях.

Медичні дослідження показали, що Канефрон характеризується хорошою переносимістю, його можна застосовувати навіть у випадках, коли вживання багатьох препаратів небажано, наприклад, при лактації та вагітності, а також грудним дітям.

При таких захворюваннях, як цистит, пієлонефрит, інфекційні та неінфекційні захворювання нирок, вже в перші дні спостерігається поліпшення самопочуття хворих. Рекомендується застосовувати препарат для профілактики появи в нирках каменів, а також після операцій.

Як приймати препарат?

Лікарі рекомендують приймати Канефрон спочатку в якості лікування, а потім для закріплення отриманого результату. Таким чином, цей фітопрепарат можна застосовувати протягом тривалого часу, проте терміни ці для кожної людини індивідуальні. Якщо виникає необхідність прийому препарату дітьми, а також при вагітності та грудному вигодовуванні, необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем і суворо дотримуватися при цьому медичні приписи.

Протипоказання до застосування канефрона:

 • хронічний алкоголізм (для препарату у вигляді крапель);
 • вік молодше 6 років (для препарату у вигляді драже);
 • підвищена чутливість до деяких компонентів препарату.
 • Канефрон не знижує здатність до концентрації уваги, в тому числі при керуванні автомобілем та іншими складними механізмами. При прийомі канефрона можливі побічні ефекти у вигляді алергічних реакцій.

  Канефрон — це безпечний рослинний лікарський препарат, ефективність якого підтверджена численними клінічними дослідженнями. Він відпускається в аптеках без рецепта, але не забудьте, що перед початком прийому препарату необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з інструкцією.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.