Канефрон: інструкція — для лікування нирок

Канефрон — рослинний лікарський препарат, призначений для лікування запальних захворювань нирок і сечових шляхів. Активні інгредієнти канефрона: золототисячник звичайний (Centaurium erythraea), любисток лікарський (Levisticum officinale) і розмарин (Rosmarinus officinalis).

Терапевтична дія

Клінічні та преклінічне дослідження показали, що Канефрон Н володіє декількома властивостями: сечогінну, протизапальну (за рахунок розмаринової кислоти, перериває ланцюгові реакції вільних радикалів), спазмолітичну (за рахунок флавоноїдів і ефірних масел), антимікробну.

Канефрон Н підвищує ефективність лікування антибіотиками, нормалізує сечовипускання, зменшує ризик повторних загострень хронічного циститу, в комплексній терапії сприяє при циститі зменшення болю в ділянці сечового міхура, зникнення різей при сечовипусканні, при цьому має гарну переносимість і можливістю тривалого застосування у поєднанні з антибактеріальними препаратами.

Численними дослідженнями доведено, що Канефрон Н значно знижує кількість повторних загострень хронічних запальних захворювань сечових шляхів.

При сечокам’яній хворобі канефрон Н нормалізує щільність і рН сечі, виявляє спазмолітичну та антимікробну дію, сприяє виведенню сечової кислоти. У хворих сечокам’яною хворобою після ДУВЛ Канефрон Н сприяв швидшому відходженню фрагментів каменів, зменшенню лейкоцитурії, збільшенню добового діурезу.

Показання

 • хронічний цистит і пієлонефрит;
 • хронічний гломерулонефрит та хронічний інтерстеціальний (проміжній) нефрит;
 • профілактика і противорецидивная терапія сечокам’яної хвороби (після видалення каменів).
 • Протипоказання

  Канефрон Н призначається як основне лікарський засіб і у складі комплексної терапії.

  У процесі зберігання розчину канефрона Н можливе легке помутніння препарату або випадання незначного осаду, що не пливає на його ефективність. Перед вживанням розчин канефрона Н слід збовтати. Препарат не впливає на здатність керувати транспортом і працювати з механізмами.

  Під час прийому канефрона хворі на цукровий діабет повинні пам’ятати про те, що в одній таблетці міститься менше 0,03 «хлібних одиниць» (ХЕ). Розчин канефрона Н для прийому всередину містить 16,0-19,5% етанолу; тому канефрон у цій лікарській формі не слід приймати хворим на хронічний алкоголізм. Після успішного антиалкогольного лікування і при захворюваннях печінки застосування розчину для прийому всередину можливе тільки після консультації з лікарем.

  Побічні ефекти

  Можливі алергічні реакції на рослинні компоненти канефрона Н (але не виключені й інші побічні ефекти в залежності від індивідуальних особливостей людини).

  Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

  Перш ніж приймати Канефрон Н, повідомте лікаря про ліки, які ви приймаєте, в тому числі безрецептурних засобах і харчових добавках. Комбінація з антибактеріальними лікарськими засобами підвищує ефективність препарату. Взаємодії з іншими лікарськими засобами невідомі.

  Застосування канефрона Н у період вагітності та годування груддю можливе тільки за призначенням лікаря, дітям можна давати препарат з грудного віку. Не діліться препаратом з іншими людьми без призначення лікаря. Не приймайте препарат для лікування інших захворювань, які не належать до його показаннями.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.