Kак DjVu перевести в PDF?

Багато часто стикаються з форматом електронних книг DjVu, і часто це викликає проблеми, він сумісний не з усіма пристроями, для читання книг, а так само в ньому відсутня можливість копіювання тексту. Спробуємо дізнатися, як перевести Djvu в PDF, більш зручний формат книг?

Що таке DjVu і PDF?

DjVu — технологія стиснення зображень, застосовується в основному для відсканованих книг, журналів, малюнків і схем. Формат DjVu дуже сильно стискає документ, з великою втратою якості, що робить його зручним, коли зробити розпізнавання в текстовий документ складно, і можна принебречь якістю.

PDF — формат документів, створений в основному для подання поліграфічної продукції в електронному вигляді. У форматі PDF безліч різних функцій, основними з яких є об’єднання в одному документі тексту, векторної і растрової графіки.

Слід зробити висновок, що формат PDF набагато більш поширений, і більш універсальний. Що робить його більш зручним для використання.

Як DjVu перевести в PDF?

Існує кілька способів конвертації файлів формату DjVu. Так як DjVu це все ж формат зображень, а не тексту, в будь-якому випадку буде проводитися розпізнавання тексту (переклад зображень в текст). Робити це можна вручну, або скористатися конвертором.

Для того що б розпізнати DjVu вручну, для початку потрібно створити з файлу DjVu зображення. У цьому приміром може допомогти програма DjVu Editor Pro, або IrfanView з підтримкою у збереженні DjVu в jpg. Після чого можна скористатися найпопулярнішою програмою для розпізнання текстів Abbyy Fine Reader.

Метод займе трохи довше часу, ніж звичайна конвертація. Однак, він більш дієвий, так як Ви можете бути впевнені, що переводите картинку в текст, а не створюєте PDF документ із зображеннями сторінок.

Якщо редагування сторінок Вам не принципово, то можете скористатися невеликими програмами конвертарамі, наприклад Universal Document Converter, або експортувати в PDF документ з інтерфейсу програми DjView.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.