Ірунін — ворог кандидозів

загрузка...

Ірунін — ефективний протигрибковий препарат нового покоління. Препарат простий і зручний у застосуванні, має доступною ціною і практично не має побічних ефектів. Випускається як у вигляді вагінальних таблеток, що зручно для лікування молочниці, так і у вигляді таблеток для перорального прийому.

Склад і форма випуску

Основною діючою речовиною Ірунін є ітраконазол. Таблетки для перорального прийому містять 100 мг ітраконазолу по 6, 10 і 14 таблеток в упаковці. Вагінальні таблетки містять 200 мг ітраконазолу і випускаються по 6 таблеток в упаковці. Додаткові інгредієнти: сахароза, кукурудзяний крохмаль, сироп гідролізованих крохмалю, гіпромелоза і макроголь, двоокис титану, полоксамер.

Фармакологічна дія

Активна речовина — ітраконазол — похідне триазолу, синтетичний протигрибковий засіб широкого спектру дії. Механізм дії пов’язаний з інгібуванням синтезу ергостеролу — важливого компонента клітинної мембрани грибків. Препарат виявляє активність щодо дерматофітів, дріжджових грибів Candida spp, а також пліснявих грибів.

Клінічні результати лікування Ірунін стають очевидними через 2-4 тижні після припинення терапії у випадках мікозів шкіри та через 6-9 місяців після припинення лікування оніхомікозу.

Показання до призначення Ірунін

Препарат призначають для лікування мікозів, спричинених чутливими до нього збудниками:

 • вульвагінальний кандидоз;
 • мікози шкіри, порожнини рота, очей;
 • оніхомікоз, викликаний дерматофітами та / або дріжджами;
 • системні кандидози, в тому числі аспергільоз, криптококоз, гістоплазмоз, споротрихоз, паракокцідіодоз, бластомікоз та інші.
 • Як призначають Ірунін?

  Ірунін призначають внутрішньо відразу після щільної їжі, таблетки ковтають цілком. При генітальному кандидозі препарат призначають у дозі 200 мг 2 рази на день протягом доби або у дозі 200 мг 1 раз на день протягом трьох днів. При висівкоподібному лишаї доза становить 200 мг 1 раз на день протягом тижня. Дерматомікози лікують протягом 15 днів у дозуванні по 100 мг 1 раз на добу. У разі ураження шкіри кистей і стоп проводять додаткове лікування ще протягом 15 днів у тій же дозі. При кандидозі порожнини рота Ірунін приймають по 100 мг 1 раз на добу протягом 15 днів. У разі грибкового кератиту препарат призначається по 200 мг 1 раз на день протягом трьох тижнів. При оніхомікозі препарат призначається по 200 мг на день протягом трьох місяців або проводять повторні курси лікування, призначаючи Ірунін по 200 мг 2 рази на день протягом 1 тижня з подальшими перервами. При системному аспергільозі препарат призначається в дозі 200 мг 1 раз на добу протягом 2-5 місяців, при необхідності дозу збільшують до 200 мг двічі на добу. При системному кандидозі Ірунін приймають по 100-200 мг 1 раз на день не менше трьох тижнів і не більше семи місяців, при необхідності дозу підвищують до 200 мг 2 рази на день.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.