Инвизилайн: непомітно працюємо над красою посмішки

Інвізалайн — це прозоре ортодонтичне пристрій, який є альтернативою традиційним металевим брекетам і використовується, як правило, для виправлення прикусу. Як правило, лікування з використанням інвізалайн коштує дорожче, ніж традиційне лікування за допомогою брекетів. Інвізалайн особливо популярний серед дорослих, які не хочуть носити брекети, вважаючи їх, в певному сенсі, дитячим або підлітковим атрибутом.

Найбільш очевидною перевагою цього виду лікування є прозорість — інвізалайн далеко не так сильно помітний на зубах, як звичайні брекети. Крім того, виробник стверджує, що інвізалайн зручніше брекетів: він пов’язаний зі значно меншим ризиком ушкодження порожнини рота і демінералізації зубів.

Інвізалайн, на відміну від брекетів, потрібно знімати під час їжі, піться, і чищення зубів. Завдяки цьому пацієнти можуть їсти все, що захочуть, не побоюючись пошкодити пристрій.

У середньому пацієнти носять інвізалайн від 12 до 18 місяців.

Однак, у інвізалайн є й недоліки. Наприклад, якщо пацієнт скрипить або стукає зубами по ночах, пристрій може бути пошкоджено. На практиці, втім, це зустрічається рідко.

Інвізалайн виготовляють з поліуретану. Виробники визнають, що, хоча і вкрай рідко, ця речовина може викликати алергічну реакцію. Її симптомами можуть бути біль у горлі, нудота і / або кашель. У більш важких випадках може початися системне запалення; пацієнту при такій реакції на інвізалайн терміново потрібна медична допомога.

Лікування

Лікування за допомогою інвізалайна, як і будь-яке інше стоматологічне лікування, починається з консультації з лікарем. Пацієнт і лікар обговорюють переваги різних видів лікування, їх вартість, та інші аспекти. Потім доктор зробить рентгенівські знімки і зліпок зубів, по яких спеціальна програма системи інвізалайн зробить тривимірні зображення зубів. За цим зображенням лікар складе докладний план лікування.

На підставі плану лікування виготовляється серія пристроїв для виправлення прикусу (їх точна кількість залежить від передбачуваної тривалості лікування та особливостей проблеми пацієнта). Пацієнт повинен носити постійно, знімаючи тільки для того, щоб поїсти і почистити зуби.

У середньому, пацієнт починає носити новий інвізалайн кожні два тижні. Щоб стежити за ходом лікування, необхідно проходити стоматологічне обстеження раз на шість тижнів.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.