Інтимна косметика — чи варто їй користуватися?

загрузка...

Відносини двох — це тонка матерія і залежать вони часом від якихось «дрібниць», які, тим не менш, відіграють далеко не останню роль в житті багатьох людей. Зараз нюанси інтимних відносин стають предметом досліджень лікарів і психологів, результати цих досліджень вивчаються виробниками косметичної продукції, щоб потім випустити саме те, що так необхідно для налагодження відносин між чоловіком і жінкою.

Що таке інтимна косметика

Інтимна косметика — це засоби для зовнішнього застосування (нанесення на статеві органи чи ерогенні зони), які сприяють гармонізації стосунків між чоловіком і жінкою, не надаючи при цьому впливу на організм в цілому. Засоби інтимної косметики можуть налагодити відносини між партнерами навіть у тому випадку, коли вони здаються абсолютно несумісними. Вони здатні створити певний настрій, інтимну обстановку, налагодити взаємне досягнення оргазму обома партнерами, прибрати больові відчуття, пов’язані з нестачею мастила у жінки в піхву, запобігти можливу передачу інфекції та багато іншого.

Засоби інтимної косметики випускають такі відомі західні фірми «Joy Division», «WET» та ін Є й російські серії («Російська лінія», «Косметика для двох», «Ти і я», «Мірра-Люкс») .

У яких випадках варто застосовувати інтимну косметику

Інтимну косметику застосовують для підвищення чутливості статевих органів, для посилення сексуального збудження. При порушеннях статевого акту така косметика допоможе продовжити його, а також досягти оргазму (навіть, якщо його ніколи раніше не було).

У деяких жінок з тих чи інших причин виникає подразнення слизової оболонки піхви або її сухість — інтимна косметика тут просто незамінна (звичайно, якщо немає інфекції).

Допоможе інтимна косметика і при геморої, тріщинах заднього проходу — вона буде сприяти загоєнню ран і скорочення стінок вен в гемороїдальних вузлах.

Незамінні кошти для інтимної косметики при проведенні різних медичних процедур: пальцевому дослідженні прямої кишки, у тому числі для діагностики стану передміхурової залози і її масажу, бужування (розширення за допомогою спеціальних бужів) сечівника та ін

І, звичайно ж, засоби інтимної косметики можуть запобігти передачі інфекції від одного партнера іншому.

Види інтимної косметики

Інтимна косметика може бути захисною, призначеної для гігієнічного догляду за інтимними органами, змазування, продовження статевого акту, еротичного масажу, збудження сексуального бажання.

 • Засоби захисної косметики
 • В даний час налічується більше 30 інфекцій, що передаються статевим шляхом. Для того, щоб убезпечити себе від таких захворювань одних бар’єрних способів (наприклад, презерватива) мало, їх варто поєднувати із засобами захисної (антисептичної) косметики — гелем-мастилом і інтим-гелем для душу. До складу цих косметичних засобів входять різні антисептичні засоби (наприклад, мірамістин), що сприяють знищенню бактерій і вірусів. Такий гель може захистити також і від побутового зараження різними інфекціями, наприклад, у лазні або в басейні.

  Не варто забувати, що користуватися такими засобами постійно не можна — можна порушити мікрофлору піхви, результатом якого буде дизбактеріоз (бактеріальний вагіноз).

 • Змащувальні гелі
 • Змащувальні гелі називають ще любрикантами. Вони зволожують слизову оболонку статевих органів жінки при її вираженої сухості. Крім того, вони створюють на поверхні слизової оболонки захисну плівку і запобігають її травмування. Такі гелі-змазки можуть володіти і захисними властивостями, якщо до їх складу входять речовини, які вбивають хвороботворні мікроорганізми і сперматозоїди.

 • Засоби для продовження статевого акту
 • Засоби для продовження статевого акту (пролонгатори або стоп-засоби) дозволяють чоловікові контролювати тривалість статевого акту. Ці кошти знімають підвищену сексуальну чутливість чоловіки, а значить, запобігають передчасне сім’явивергання, залишаючи за чоловіком здатність контролю часу настання оргазму.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.