Індінол і епігаллат — допоможуть попередити розвиток ендометріозу та міоми матки

загрузка...

Індінол і епігаллат — це біологічно активні добавки до їжі , які здатні пригнічувати пухлинний процес. Вони діють трохи по-різному, але прекрасно поєднуються один з одним. Застосовують Індінол з епігаллатом при різних естроген-залежних пухлинах жіночої статевої сфери.

Дія на організм ІНДІНОЛ

Індінол — це фітопрепарат, який отримують з рослин сімейства хрестоцвітних, зокрема, з капусти брокколі. Активним діючою речовиною ІНДІНОЛ є індол-3-карбінол, він пригнічує синтез частини естрогенів, відповідальних за малигнизацию — перетворення доброякісної пухлини в злоякісну і нормалізує обмін естрогенів в цілому, в тому числі швидкість їх перетворення в нейтральні метаболіти (продукти обміну речовин).

Індінол також вибірково стимулює процес знищення (апоптоз) пухлинних клітин, не зачіпаючи здорових клітин, і попереджає проникнення клітин слизової оболонки порожнини матки (ендотелію) в м’язовий шар матки, тобто попереджає розповсюдження ендометріозу.

Крім того, Індінол виявляє активність щодо вірусу папіломи людини (ВПЛ).

Самостійно Індінол призначається тільки з метою профілактики, для лікування — тільки у складі комплексного лікування.

Індінол застосовують при мастопатіях, раку молочної залози, ерозії шийки матки, міомі матки, раку тіла і шийки матки, ендометріозі, передменструальному синдромі, пов’язаному з підвищеним вмістом в крові естрогенів і при захворюваннях, викликаних ВПЛ.

Протипоказаний Індінол при вагітності, годуванні дитини грудьми і при індивідуальній непереносимості його компонентів. З побічних ефектів препарату відомі тільки алергічні реакції.

Дія на організм епігаллата

Епігаллат — це також БАД, який випускається тією ж фармацевтичною фірмою, що й Індінол (МіраксБіоФарма, Росія) в капсулах по 500 мг. Він містить один з катехінів зеленого чаю — епігаллокатехін-3-галлат, що пригнічує процеси проліферації (активного ділення клітин, яке може призводити до формування пухлини) тканин жіночої статевої сфери і проростання пухлини новоствореними кровоносними судинами. Епігаллат перешкоджає проростанню клітин слизової оболонки порожнини матки (ендрметрія) в м’язовий шар матки (міометрій), тобто перешкоджає поширенню ендометріозу. Епігаллат володіє також протизапальною і антиоксидантною (нейтралізує дію токсичних речовин, що утворюються в результаті окисно-відновних реакцій) дією.

Призначають епігаллат з метою лікування і попередження доброякісних і злоякісних пухлин, а також деяких захворювань, викликаних надмірним вмістом естрогенів в крові (наприклад, ендометріозу).

Епігаллат надає протипухлинну дію, крім того, він підсилює дію ІНДІНОЛ, нормалізуючи порушений баланс між проліферацією (розмноженням клітин тканин) і апоптозом (знищенням клітин тканин), що призводить до зупинки неконтрольованого росту тканин.

Протизапальний ефект епігаллата використовується після операцій і маніпуляцій на жіночих статевих органах (наприклад, після абортів або діагностичних вискоблювання), а також для профілактики ускладнень ендометріозу.

Так само, як і Індінол, епігаллат майже не має протипоказань і побічних ефектів. Він протипоказаний при вагітності, годуванні дитини грудьми і при індивідуальній непереносимості його компонентів. З побічних ефектів відомі тільки алергічні реакції.

Індінол і епігаллат в комплексному лікуванні різних захворювань

Індінол і епігаллат відмінно поєднуються один з одним і застосовуються в основному для профілактики і лікування міом матки і ендометріозу. Взаємно підсилюючи дію один одного, ці два БАДа надають прекрасний профілактичний вплив, попереджаючи розвиток міом і ендометріозу. Але якщо захворювання вже почалося, то поєднання ІНДІНОЛ з епігаллатом застосовуються тільки в складі комплексного лікування. У цьому випадку вони здатні підсилити дію основних лікарських препаратів і попередити рецидив захворювання.

Для лікування ендометріозу та міоми матки у складі комплексної терапії епігаллат і Індінол приймають отдновременно по дві капсули ІНДІНОЛ (400 мг) і дві капсули епігаллата (1000 мг) двічі на день протягом півроку.

Для попередження рецидивів ендометріозу та міоми матки Індінол і епігаллат приймають в тому ж дозуванні, але не півроку, а три місяці.

Поєднання ІНДІНОЛ і епігаллата довело свою ефективність при лікуванні захворювань жіночої статевої сфери. Тим не менше, ці препарати залишаються біологічно активними добавками до їжі і не можуть призначатися самостійно при лікуванні будь-яких захворювань. Призначати ці БАДи також повинен тільки лікар.

Галина Романенко

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.