Імпотенція: бути чоловіком — чи просто?

загрузка...

У нашому житті завжди є місце помилкам за гендерною ознакою. Ми вважаємо, наприклад, що жінкою бути складніше: і дітей народжувати, і всі принади ПМС відчувати кожен місяць, і в сексі найчастіше недоотримувати покладеного задоволення … При цьому бути жінкою небагатьом складніше, ніж чоловіком. Просто слабка стать про свої слабкості не мовчить: обговорює, пліткує, ділиться. Чоловіки частіше настільки суворі, що не можуть говорити про свої слабкості: ні один з одним, ні з коханою жінкою, ні з лікуючим лікарем. Від цього, проблем у них, ясна річ, менше не стає.

Однією з найболючіших чоловічих проблем є імпотенція. Причому сильна стать о б цьому явищі воліє не говорити взагалі. Якщо ви хочете смертельно образити чоловіка, назвіть його разок імпотентом. Чи не козлом, не негідником (це може навіть підлестити) — імпотентом.

При цьому імпотенція зовсім не рідко зустрічається недуга, вона не карає особливо невдачливих. Вона стосується практично всіх чоловіків певного віку. А коль ми знаємо, що вік — любові не перешкода, з недугою треба щось робити. Що ж?

Способів боротьби з проблемою чимало: від досить жорстких з відверто-лякаючими назвами до народних — дідусевих зілля. Просто перерахувавши найбільш популярні способи лікування імпотенції в домашніх умовах, можна жахнутися: терапія локальним негативним тиском, інтрауретральних введення супозиторіїв, інтракавернозному введення лікарських препаратів та ендопротезування статевого члена.

Причому ці методи ефективні в тому випадку, якщо ви практикуєте їх за якийсь час до статевого акту. Тобто свічки, вино, романтика, Ви, Вона і … шприц з ін’єкцією строго за розкладом! Жорстко, чи не так? Якщо вам хочеться більш простих і менш страхітливих рішень, вибирайте стару-добру Віагру, Сіаліс або Левітра. Тільки пам’ятайте, що лікування цими препаратами може викликати раптову втрату слуху. Це не байка, це сувора правда життя, яку підтверджували неодноразово вельми серйозні дослідження.

Однак вилікувати імпотенцію можна різними способами. Наприклад, медикаментозна терапія допоможе підвищити тонус організму і артеріальний тиск. Її принцип-загальнозміцнюючу дію, викликане вітамінами і мікроелементами, побічно сприяють незначного збільшення інтенсивності кровотоку в судинах статевого члена. До таких медикаментозним препаратів відносяться екстракти та настоянки женьшеню, елеутерококу, левзеї, золотого кореня, заманихи, аралліі, пантокрину. Всі ці засоби володіють однією загальною гідністю — вони благотворно діють на весь організм в цілому і не викликають жодних ускладнень.

Також можна лікувати сексуальні розлади народними засобами, якщо вже йти до лікаря страшно, а самонавіювання укупі з турботою люблячої партнерки не діють. Наприклад при імпотенції п’ють квітучу траву барвінку малого у вигляді настоянки. 20%-ний настій на 70-40 гр. спирті приймають по 8-10 крапель на ст. ложку теплої кип’яченої води вранці і ввечері, задовго до їжі, протягом 4 днів, потім роблять дводенну перерву і знову вживають.

Також розлади лікують за допомогою трави заячої капусти (очитка пурпурового) у вигляді настою. 1-2 ст. ложки трави настоюють 4 години в склянці теплої кип’яченої води і приймають по 1-2 ст. ложки настою 3-4 рази на день (краще в 1/2 склянки сироватки) до їжі.

Корінь золотого кореня (родіоли рожевої) у вигляді настоянки приймають в якості психостимулюючої і адаптогенної засоби при нервовому та фізичному виснаженні і його часто зустрічається результаті — імпотенції. Настоянка: 1:1 на 40 гр. спирті, зазвичай п’ють по 5-10 крапель настоянки на ст. ложку теплої кип’яченої води 2, рідше 3 рази на день до їжі.

Існує безліч інших способів боротьби з розладом еректильної функції. Взагалі, будь-який захід, що покращує будь-які функції організму перетворюється в засіб відновлення еректильної функції. Тому в комплексі з іншими терапевтичними заходами часто застосовуються фізіотерапія, гіпербарична оксигенація, магніто-і лазеротерапія.

У будь-якому випадку, незалежно від способу боротьби з недугою, пам’ятайте: визнати проблему — великий крок на шляху її вирішення, замовчувати проблему — нерозумно.

Анастасія Крайнер

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.