Імпаза — гомеопатія допоможе ерекції

Курс лікування на початкових етапах розвитку еректильної дисфункції зазвичай триває 12 тижнів ; кожен день слід приймати по одній таблетці препарату. Таблетку потрібно тримати в роті до е повного розчинення. Приймати Імпазу слід в проміжках між прийомами їжі.

При більш серйозних формах еректіальной дисфункції оптимальний терапевтичний ефект досягається при прийомі препарату двічі на день — вранці і перед сном. При необхідності курс лікування можна повторити через 6 місяців.

Іпаза може бути використана не тільки для лікування, але і для запобігання еректильної дисфункції.

Показання

Імпазу застосовують для лікування еректильної дисфункції різного генезу та імпотенції, в тому числі у пацієнтів, які страждають серцево-судинними захворюваннями. Цей препарат також можна використовувати в терапії вегето-судинних захворювань у чоловіків у клімактеричний період, особливо тих, які супроводжуються еректильною дисфункцією.

Протипоказання

Препарат не можна використовувати при гіперчутливості до будь-яких з його компонентів. У більшості випадків він протипоказаний молодим людям.

Побічні ефекти

В даний час єдиним виявленим побічним ефектів Імпази є алергічна реакція. Її поява важко прогнозувати заздалегідь, так як це залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта. При появі будь-яких симптомів алергії, наприклад, таких як шкірний висип, свербіж, сльозотеча, утруднене дихання, слід якомога швидше звернутися до свого лікаря.

Запобіжні заходи

Виробник не надає даних про лікарську взаємодію препарату, однак якщо ви приймаєте будь рецептурні або безрецептурні ліки, запитайте свого лікаря, чи можна приймати їх одночасно з Імпаза. В цілому імпаза вважається безпечним препаратом, так як вони виготовлена при використанні мінімальних доз активної речовини, і його дія багато в чому грунтується на ефекті плацебо.

Ні в якому разі не давайте Імпазу іншим людям, навіть якщо у них спостерігаються ті ж симптоми, що і у вас. Зберігайте препарат у недоступному для дітей місці і після закінчення курсу лікування позбудьтеся від залишків ліки.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Здоров'я. Додайте в закладки постійне посилання.