Ідеальне побачення — чи варто винаходити велосипед?

Неодноразово і вельми багато писалося про те, як же тобі запросити її на побачення, куди піти і що подарувати. Часом, все це здавалося дурістю. А нав’язуються останнім часом вчення і технології пікапа взагалі стверджують, що від слова «привіт!» Найкраще відразу перейти до сексу …

Ось тільки залишається тоді не зовсім ясним: чому ж досі існує «класичне побачення»? Чому сучасні Казанови продовжують знову і знову спокушати за відпрацьованою століттями схемою, яка, безперечно, відома і «жертвам» в найдрібніших деталях? У чому секрет успіху? — У інстинктах первісних жінки!

 • Крок перший: створіть простір. Всі ми знаємо, що жінка більш сенситивна, тобто чутлива, а тому навколишнє оточення потрібно використовувати як зовнішній стимулятор. — Вам потрібна відокремлена чиста печера, в яку гарантовано не може увірватися хто-небудь третій — жінка відчуває наполегливе бажання займатися сексом тільки в інтимній атмосфері. (До речі, саме цією обставиною і пояснюється потаємне бажання багатьох представниць прекрасної статі про публічний секс, але не кожна готова втілювати мрії в реальність! Принаймні відразу!) Жіночий гормон естроген робить її чутливою до висвітлення: приглушене світло розширює зіниці, і люди починають виглядати привабливіше один для одного. Жінка також починає відчувати себе впевненіше, так як затемненість приховує недоліки і вади, які кожна незмінно у себе шукає або вигадує, закомплексовивая себе. Не пропустіть з уваги і шумовий фон — правильно підібрана музика діє на жінку магнетично і розслабляючу. Особливу символічність грає вогонь. Будь дама визнає його романтичним. З первісних часів збір дров та розпалювання вогнища — послуга, яку виконував чоловік для жінки.
 • Крок другий: нагодуй її. Чоловік еволюціонував як мисливець, а тому піднесенню їжі в якості дару жінці — найважливіша частина ритуалу, що свідчить про те, що тебе турбує її благополуччя і виживання. Навіть якщо вона не голодна, присутність їжі буде в ній первісні інстинкти. Але найбільш сильний символ, що свідчить про визнання верховенства, коли жінка сама готує для тебе — добитися цього не так вже й складно.
 • Крок третій: квіти. Кожен з нас чудово розуміє абсурдність даного бажання жінки: «навіщо витрачати ресурси на річ, яка абсолютно марна і зникне через кілька днів?». Розумніше, здається, тоді вже піднести квітку в горщику, тим самим змушуючи її наочно демонструвати твою значущість через прагнення зберегти подарунок. Але весь парадокс жіночої логіки полягає саме в тому, що вона хоче живого букета, який зів’яне і буде утилізувати через кілька днів, щоб знову вказати тобі на романтику, і отримати нове підтвердження своєї значимості і твоїй готовності до залицянь.
 • Крок четвертий: потанцюй з нею. Про танок кажуть, що це вертикальний варіант горизонтального бажання і його історія є історія ритуалу, в якому допускається закономірний контакт між чоловічим і жіночим тілом в якості елемента залицяння. Аналоги існують і в тваринному світі. Крім того, жіночий покрив в десять разів восприимчивее до дотиків, ніж чоловічий та доторкаючись, ти актівізіруешь в ній «гормон задоволення» і сігналізіруешь на підсвідомому рівні своє бажання «володіти».
 • Крок п’ятий: шоколад і шампанське. Чому даний набір невід’ємна частина будь-якого побачення? Справа в тому, що до складу шампанського входять не зустрічаються в інших алкогольних напоях хімічні елементи, що підвищують рівень тестостерону в крові, тобто роблять самку більш сексуально агресивною. А шоколад? — Сподіваюся, вислів про те, що шоколад — це жіночий наркотик ти чув?! Так от, це — не міф! У какао-бобах, використовуваних для приготування чорного шоколаду, містяться N-ацілетаноламіни, які, як хімічні речовини конопель, прикріплюються до рецепторів жіночого головного мозку, викликаючи у неї відчуття, схожі з з’являються після куріння марихуани. Думаю, економити на цих продуктах не варто …
 • Ось тобі і класика, так чи варто винаходити велосипед кожен раз?

  Монастирська Ольга

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.