Гомеопатичне лікування мігрені: травки в допомогу

загрузка...

Традиційні методи лікування мігрені та інших форм судинної головного болю зазвичай включають в себе прийом сильнодіючих лікарських засобів. Ліки такої сили впливу підвищують ризик виникнення у пацієнта серйозних побічних ефектів. Тому використовувати подібні препарати протягом довгого періоду часу не рекомендується.

Якщо не проводити необхідного лікування, напади мігрені можуть тривати протягом декількох годин або навіть днів. Небажано приглушати більшість форм мігрені за допомогою м’яких знеболюючих засобів, наприклад, аспірину, або просто намагатися відпочити, сподіваючись на те, що біль піде. Тим, хто хоче позбутися від мігрені та інших симптомів даного захворювання, варто спробувати гомеопатичні методи лікування. До найефективнішим засобам гомеопатичного лікування мігрені відносять наступні:

Аконіт клобучковая

Аконіт клобучковая прописують пацієнтам, що страждають від раптових і гострих нападів мігрені. При подібних головних болях пацієнти говорять, що голова «немов знаходиться у лещатах» або скаржаться на розпираючий біль в районі чола. Іншими факторами, що вказують на необхідність використання для лікування мігрені гомеопатичних засобів, є спрага і збуджений стан, які ночами посилюються.

Белладонна

Раптові напади мігрені успішно лікуються беладони. Такі головні болі супроводжуються почуттям, що в голові щось стукає і пульсує, при цьому особа і шкіра голови може стати гарячою і раскраснеться. Іншими симптомами, що вказують на те, що при мігрені може допомогти беладона, є підвищена чутливість до руху, шуму, дотиків, запахів і світла. І коли б хворий ні вступав в контакт з цими стимуляторами, він буде відчувати сильний головний біль. Також про можливість лікування беладони говорять такі фактори, як розширені зіниці і температура на додаток до сильного головного болю.

Бріонія

Мігрень, для якої характерна рве біль в правій половині голови, можна вилікувати за допомогою бріонії. Мігрень такої форми, як правило, посилюється, коли хворий знаходиться в русі. Больові відчуття загострюються навіть при русі очей або легкому повороті голови. Такі головні болі супроводяться рядом інших проблем зі здоров’ям, наприклад, запорами.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.