Гомеопатичне лікування безсоння: альтернатива снодійного

загрузка...

Безсоння — це поширене розлад сну. Більшість людей, які страждають від цього розладу, намагаюся заснути за допомогою заспокійливих і снодійних засобів. Це допомагає тимчасово вирішити проблему, згодом викликаючи надзвичайно неприємні побічні ефекти. Тому при безсонні часто рекомендують спробувати альтернативні засоби лікування, наприклад, гомеопатію.

До найбільш ефективним при безсонні гомеопатичним препаратів відносять наступні:

Аконіт

Аконіт прописують тим пацієнтам, у яких безсоння супроводжується підвищенням температури або загальним нездоров’ям. Даний препарат являє собою екстракт із рослини «аконіт аптечний» або «борець аптечний». Наукова назва цієї рослини «aconitum napellus» або «аконіт клобучковая». При виготовленні аконіту використовуються всі частини рослини, включаючи квітки.

Коффі

Коффі — це гомеопатичний засіб, при виготовленні якого використовується кави. Коффі прописують тим пацієнтам, безсоння яких викликана емоційним збудженням. У таких людей з’являються труднощі зі сном, а сплять вони дуже чуйно і прокидаються від будь-якого шереху. Коффі також допомагає тим, хто не може заснути через споживання надмірної кількості кави.

Чілібуха аптечна

Безсоння, супроводжувана дратівливістю і гневливостью, успішно лікується за допомогою чілібухі аптечної. Це засіб також ефективно при проблемах зі здоров’ям, пов’язаних зі зловживанням лікарськими препаратами, алкоголем і кофеїном, Люди, яким допомагає даний препарат, прокидаються вранці в ранні години і дуже чуйно сплять. Крім того, чілібуха аптечна допомагає впоратися з безсонням, викликаної переїданням і розладом травлення.

Арсенікум альбум

Безсоння, викликана занепокоєнням або тривожністю, лікується за допомогою препарату Арсенікум альбум. Фахівці в гомеопатії прописують Арсенікум альбум тим пацієнтам, які страждають від безсоння в другій половині ночі. Інші чинники, що вказують на можливість застосування даного засобу, це збуджений стан, спрага і озноб.

Ігнація

Ще одне широко використовуване гомеопатичний засіб для лікування безсоння. Ігнація призначена для лікування виду безсоння, яка виникає у людей, які пережили раптову втрату чи горе, і продовжується протягом довгого періоду часу. Такі пацієнти не можуть заснути міцним здоровим сном. Іншим показником необхідності застосування цього препарату є стан туги і часта позіхання.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Народні поради. Додайте в закладки постійне посилання.