Глютеопластіка — краса «п’ятої точки»

Глютеопластіка — один з різновидів пластичних операцій для корекції окремих ділянок тіла . У випадку з глютеопластікой виконується корекція форми або розміру сідниць за допомогою встановлення спеціальних силіконових імплантатів. Глютеопластіка може переслідувати не тільки естетичні цілі (корекцію форми та об’єму сідниць при особистому невдоволенні пацієнта зовнішністю), але і цілі цілком практичні — так, наприклад, глютеопластіка може бути рекомендована при будь-яких травмах або деформації сідниць. Виконувати глютеопластіку можуть всі люди, що досягли повнолітнього віку, незалежно від статі.

Фактично глютеопластіка з точки зору специфіки безпосереднього виконання процедури дуже схожа на пластику грудей: в обох випадках методика пластичної корекції припускає установку імплантатів, розмір і форма яких підбираються пластичним хірургом індивідуально для кожного пацієнта в залежності від ряду факторів (у тому числі і індивідуальних побажань). Імплантати для корекції форма або розміру сідниць являють собою оболонки з текстурованою або гладкою поверхнею і наповнювачем, в якості якого можуть виступати або силіконовий гель, або, рідше, спеціальний фізіологічний розчин.

У яких випадках необхідна глютеопластіка

Глютеопластіка, як і будь-яка інша пластична операція, може бути необхідна в тому випадку, коли пацієнт з якихось причин не задоволений формою або розмірами сідниць. Втім, далеко не завжди глютеопластіка виступає методом корекції зовнішнього вигляду: в деяких випадках ця пластична операція дійсно необхідна. Так, наприклад, виконання глютеопластікі показано при різного роду травмах або деформації сідниць, при атрофії тканин сідниць. Рекомендувати глютеопластіку пластичний хірург може і в разі опущення сідниць або їх малого обсягу.

Як і більшість інших пластичних операцій, глютеопластіка не рекомендована при деяких захворюваннях і порушеннях. Не можна виконувати глютеопластіку в наступних випадках:

 • При загостренні будь-яких захворювань внутрішніх органів,
 • При захворюваннях серцево-судинної системи,
 • При різних порушеннях кровообігу, викликаних хворобами кровоносної системи,
 • При захворюваннях ендокринної системи і супутньому ожирінні,
 • При цукровому діабеті.
 • Як виконується

  Перед пластичною операцією для визначення стану здоров’я пацієнта виконується ряд аналізів — в тому числі загальні аналізи сечі і крові, електрокардіограма, коагулограма, флюорограма і біохімічний аналіз крові. Сама операція виконується під загальним наркозом в кілька етапів:

 • Виконання невеликого розрізу в області крижів,
 • Розміщення імплантата через розріз в області крижів під фасцію сідничного м’яза або під великий сідничний м’яз (не рекомендується розміщувати імплантат безпосередньо під шкірою),
 • Зшивання виконаного раніше розрізу спеціальними хірургічними нитками (шов розсмоктується самостійно через декілька днів після виконання пластичної операції або знімається пластичним хірургом через дванадцять-чотирнадцять днів після проведення глютеопластікі).
 • При виконанні процедури глютеопластікі особливе значення має місце розміщення імплантата: порожнину, в якій розміщується імплантат в ході операції, повинна бути менше, ніж область сідничного м’яза — тобто імплантат не повинен виходити за межі м’язи.

  Реабілітаційний період

  Щоб знизити ризик побічних ефектів після глютеопластікі, необхідно дотримуватися ряду правил протягом всього постопераційному періоду реабілітації. По-перше, протягом двох-трьох днів після операції не рекомендується приймати душ або ванну. По-друге, на декілька тижнів після глютеопластікі заборонені інтенсивні фізичні навантаження (підйом тяжкості, заняття якими видами спорту). По-третє, для досягнення оптимальних результатів, прискорення процесу відновлення і зниження ризику порушення кровообігу протягом двох-трьох місяців після виконання глютеопластікі рекомендується носити спеціальну компресійну білизну.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.