Глибокий феноловий пілінг — апогей сучасної косметології

Феноловий пілінг — вид самої глибокої хімічної шліфовки особи. Він проникає в шкіру глибше, ніж пілінги з фруктовими кислотами або трихлороцтової кислоти, і ефективний при більш серйозних проблемах — пігментація шкіри, глибокі зморшки і шрами. У порівнянні з методами шліфування легкими і середніми за хімічним складом засобами, глибока шліфування дає набагато більш виражені результати, і її дозволяється проводити тільки один раз. Однак феноловий хімічний пілінг займає більше часу і незручний у порівнянні з більш м’якими хімічними пилингами.

Що таке глибокий хімічний пілінг

Феноловий пілінг — найбільш агресивний вид пілінгу. Він ефективний при деяких сонячних опіках, глибоких зморшках, шрамах і навіть злоякісних утвореннях. Феноловий пілінг для проникнення в шкіру використовує карбонову кислоту. Ця процедура не може проводитися на окремих ділянках шкіри — вона повинна використовуватися на всьому обличчі.

Феноловий пілінг настільки сильний, що досить одного разу для досягнення необхідного ефекту на декілька років. Оскільки після проведення даної процедури особа опухає, то пацієнтам рекомендують провести вдома мінімум один тиждень для реабілітації.

Хто може користуватися феноловий пілінг

Не всім пацієнтам рекомендовано використовувати глибокий пілінг; деяким замість нього пропонують провести помірний пілінг, або інший тип процедури, наприклад, мікродермабразію. У пацієнтів зі смаглявою шкірою феноловий пілінг дає небажані результати, оскільки він володіє відбілюючим ефектом. Додатково, феноловий пілінг не рекомендують робити людям з ластовинням, так як після процедури занадто помітна різниця між обробленою та недоторканою шкірою. Глибокий пілінг не підходить для людей, що бажають позбутися від одиничних цяток, або поліпшити зовнішній вигляд шкіри на тілі, а не на обличчі. Пацієнти з деякими хворобами серця піддаються ризику при проведенні глибокого пілінгу.

Так як процедура глибокого пілінгу дає яскраво виражений і довгостроковий ефект, то і лікар і пацієнт повинні зважити всі «за» і «проти», перед тим як прийняти рішення про її проведення. Якщо ви розглядаєте можливість проведення процедури глибокого пілінгу, докладно розкажіть лікарю про вашу історії хвороб, щоб вирішити, чи підходить вам ця процедура.

Процедура глибокого пілінгу

Глибокий хімічний пілінг проводять під ретельним наглядом, зазвичай в операційній. Пацієнту вводять седативні препарати і місцеві знеболюючі, щоб зняти дискомфорт через хімічного впливу. У хімічному складі самого засоби для пілінгу також міститься анестетик.

Процедура пілінгу займає в цілому один або дві години. Після того, як анестезія подіє, починають впливати на шкіру хімічним складом. Пацієнт може відчути легке поколювання або печіння під час застосування препарату.

Після впливу фенолу на шкіру протягом певного часу, його змивають водою. Потім наносять заспокійливу мазь, часто вазелін, на оброблену зону. Пацієнту дають належні інструкції, після чого він або вона відправляються додому для відновлення після процедури.

Хімічний склад фенолового пілінгу руйнує верхні шари шкіри, після чого утворюється нова, більш гладка шкіра. Незважаючи на вражаючі разультате, дана процедура має свої обмеження. Хоч вона і може прибрати глибокі зморшки, пігментацію шкіри і поліпшити її текстуру, вона не в змозі впоратися з ослаблою шкірою і глибокими шрамами. У таких випадках застосовується пластична хірургія, звичайна і лазерна підтяжка обличчя, а також інші технології.

Відновлення

Після хімічного впливу обличчя пацієнта припухає, червоніє і заподіює досить багато незручностей. Протягом декількох днів після лікування на обличчі утворюється скориночка. Від семи до десяти днів буде потрібно для того, щоб скоринка відпала, і з’явився новий шар яскраво-рожевої шкіри. Червоність спаде протягом двох-трьох місяців, і шкіра стане більш гладкою.

Як і при будь-якому вигляді хімічної шліфовки, глибока шліфування несе з собою певний ризик. Побічні ефекти можна зменшити, дотримуючись рекомендацій лікаря по відновленню після процедури: уникати дії сонячних променів після процедури пілінгу, і, звичайно, не віддирати корочку самостійно — в іншому випадку вона буде довше гоїтися.

Кожен, хто зважився на процедуру глибокого пілінгу, повинен знати, що після неї не можна буде зіграти. Тому застосовуйте всі запобіжні заходи, щоб уникнути негативного впливу сонця на вашу шкіру після процедури. Захищайте шкіру, що піддалася процедурі пілінгу, як можна ретельніше. Запитайте у лікаря, яким чином слід дбати про неї, і які сонцезахисні засоби вам можна використовувати.

Глибокий пілінг забезпечує значний ефект омолодження. Після загоєння шкіри вона виглядає набагато чистіше і яскравіше, стає більш еластичною, значно зменшуються зморшки і поліпшується колір обличчя. Після глибокого пілінгу ви будете виглядати молодше, і цим результатом можете насолоджуватися довгий час, практично не докладаючи жодних зусиль, крім захисту від сонця.

Проконсультуйтеся у дерматолога

Для отримання найкращого результату вам слід звернутися до дерматолога, який має великий практичний досвід саме в питаннях проведення глибокого фенолового пілінгу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.