Глибока депіляція: краса вимагає жертв

загрузка...

У 1987 році сім сестер-бразилійок вперше запропонували жителькам Нью-Йорка таку послугу, як глибока епіляція, або бразильське бікіні. У ході такої процедури віддаляються волосся на лобку і в області геніталій. За бажанням клієнтки на лобку можна залишити тонку смужку волосся, а можна видалити відразу всі.

Як це відбувається

Перш ніж відправлятися в салон робити глибоку епіляцію, потрібно дати волоссю в зоні бікіні відрости хоча б на 4 мм.

Вибираючи відповідний салон і майстра, запитайте поради у знайомих. Хороший спеціаліст робить глибоку депіляцію швидко і максимально безболісно. Якщо ви знайдете такого майстра — не забудьте запитати у нього номер телефону, щоб наступного разу йти до перевіреного людині.

Процедуру проводять в окремій кімнаті салону краси. Майстер вийде з кімнати, щоб дати вам можливість спокійно роздягнутися. Потім потрібно лягти на спеціальний, стіл і довіритися професіоналові.

Якщо волосся дуже довгі, майстер спочатку підрізатиме їх до потрібної довжини. Потім шкіру посипають тальком — він не дасть гарячого воску занадто сильно прилипнути до шкіри.

Віск наносять спеціальною дерев’яною лопаткою, рівномірно розподіляючи його по шкірі і волоссю. Поверх ще теплого воску майстер кладе смужку тканини і щільно притискає її до шкіри. Коли віск остигає, її відривають різким рухом у напрямку, протилежному напрямку росту волосся. При цьому волосся вириваються з коренем. Якщо це викликає дуже сильний біль, попросіть майстра за один раз виривати волосся на маленьких ділянках шкіри (проте пам’ятайте, що так депіляція займе більше часу).

Після завершення депіляції майстер підстригає смужку волосся на лобку (якщо її залишають; деякі жінки навіть фарбують ці волосся, але іноді за такою послугою потрібно звертатися до іншого майстра).

Потім на шкіру наносять спеціальний заспокійливий лосьйон. Зазвичай результат зберігається на два-чотири тижні. Наступного разу глибока депіляція буде вже не такою хворобливою. Це пов’язано з тим, що з кожною процедурою волосся стають все більш тонкими, а їх коріння слабшають.

Щоб запобігти вростання волосся після глибокої депіляції, один-два рази на тиждень користуйтеся скрабом. Протягом доби після депіляції слід уникати впливу ультрафіолету на зону бікіні, а також купання в публічних басейнах і солоній воді.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.